Agnieszka Włodarczyk zdobyła się na szczere wyznanie!

Aktualizacja

Agnieszka Włodarczyk 13 grudnia obchodziła 41 urodziny. Na jej instagramowym profilu nie mogło zabraknąć postu z tej okazji. Aktorka podzieliła się z fanami refleksją i wyznała, że docenia to, co ma.

Agnieszka Włodarczyk 13 grudnia obchodziła 41 urodziny
Agnieszka Włodarczyk 13 grudnia obchodziła 41 urodzinyWojciech Strozyk/REPORTEREast News

Agnieszka Włodarczyk urodziła się 13 grudnia 1980 roku. Aktorka i jej partner Robert Karaś w lipcu zostali rodzicami Milana. Od tamtego czasu Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Na instagramowym profilu nie brakuje rodzinnych zdjęć i ujęć z wakacji.

Agnieszka Włodarczyk bez wątpienia stała się influencerką. Jej profil śledzi 273 tys. osób i nic dziwnego, że chce być z nimi w stałym kontakcie. W ostatnim czasie dokładnie relacjonowała swój pobyt w Hiszpanii, gdzie wyjechała w pogoni za słońcem.

Tym razem aktorka postanowiła podzielić się z fanami refleksją dotyczącą urodzin. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z synem, a pod nim krótki opis. Aktorka wyznała, że bardzo docenia rodzinę, którą rok temu udało się jej założyć.

Mam 41 lat. Żyję. Dopiero rok temu udało mi się założyć rodzinę i dobrze, bo bardzo ją doceniam. Długo czekałam na ten spokój w sercu i poczucie, że jestem w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą i niczego, ale to niczego mi nie brakuje.

Agnieszka Włodarczyk stwierdziła, że tegoroczne urodziny były najlepsze. Wyznała, że wcześniej miała w zwyczaju spędzać się w imprezowym stylu na parkiecie i w pełnym makijażu. W tym roku wyglądały one jednak nieco inaczej. 

Kiedyś urodziny spędzałam w pełnym makijażu, popijając szampana i pląsając po parkiecie. Dziś siedzę w domu, popijając herbatę, a zamiast głośnej muzy słucham głośnego śmiechu naszego synka. Nigdy nie miałam lepszych urodzin.
„Ewa gotuje”: Piernik bardzo puszystyPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas