Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Czarny kolor w stylizacjach był niegdyś znakiem żałoby. Dziś czerń wiedzie prym na salonach i jest jednym z ulubionych kolorów gwiazd w ich stylizacjach. Agnieszka Woźniak-starak, czy Kinga Rusin, wiedzą, jak modnie nosić czerń.

Gwiazdy kochają czerń - Agnieszka Woźniak-Starak wiedzie prym!

 Czerń w modzie gościła od zawsze. Jednak znaczenie tego koloru zmieniało się wraz z upływem czasu. Najpierw noszono ją jako wyznacznik statusu społecznego - kolor ten był kojarzony z ludźmi majętnymi. Następnie czerń kojarzono z habitami duchownych, a następnie, w dobie romantyzmu - czerń nosili myśliciele i poeci. 

Wiele zmieniła w tym temacie moda kobieca i "mała czarna" Coco Chanel. Wówczas czerń pokochały kobiety na całym świecie i noszą ją do dziś bez względu na charakter stylizacji, czy status majątkowy. 

Nie zmienia to jednak faktu, że czarny kolor nadaje stylizacji powagę, klasę i elegancję, dlatego każda kobieta, która kocha modę, powinna mieć w swojej szafie kilka czarnych perełek. Dobrze wiedzą o tym gwiazdy, które czerń wykorzystują i w codziennych ubraniach, ale także w tych zakładanych na wielkie wyjścia. 

Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu zaskoczyła czarną stylizacją złożoną z garnituru, bluzki i butów w tym samym kolorze. Elementem przełamującym czerń była limonkowa torebka, co było doskonałym posunięciem. 

Reklama

***
Zobacz więcej: 

Krzysztof Krawczyk cierpiał na chorobę Alzheimera? Ewa Krawczyk przerwała milczenie po wyznaniu pasierba! 

Jarosław Jakimowicz wywołał skandal na antenie TVP! Prowadzący natychmiast mu przerwał!  

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Katarzyna Cichopek | Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy