Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak na siłowni. Podzieliła się szczerym wyznaniem!

Podjadanie słodyczy, drzemki pod kocem, oglądanie ulubionych seriali, spotkania z przyjaciółmi – każdy ma swój sposób, na przetrwanie jesieni. Agnieszka Woźniak-Starak stawia na wyjątkowo zdrową metodę, a mianowicie na aktywność fizyczną. Zdjęciem z siłowni podzieliła się ostatnio na Instagramie. Fotografii towarzyszyło też zabawne wyznanie.

 Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z ulubionych polskich dziennikarek i prezenterek. Była związana z Radiową Jedynką, przez lata prowadziła programy w TVP (m.in. "Kawa czy herbata"?, "Pytanie na śniadanie", "Bitwa na głosy"), by wreszcie związać się z telewizją TVN (m.in. "Dzień dobry TVN", "Aplauz, aplauz!", "Ameryka Express")

Zobacz również: Monika Olejnik zbyt wygodnie rozsiadła się w limuzynie. Sukienka powędrowała za wysoko

Reklama

Fani Agnieszki Woźniak-Starak mogą oglądać gwiazdę nie tylko na ekranie telewizora, ale również na Instagramie. Na koncie, które obserwuje prawie 650 tys. followersów, dziennikarka regularnie publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Woźniak-Starak stara się prowadzić aktywny tryb życia więc wiele z fotografii zostało wykonanych podczas spacerów czy konnych przejażdżek. Ostatnio jednak Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się zdjęciem z siłowni.

Zobacz również: Najmodniejsze sukienki na jesień. Ten model pokochała Agnieszka Woźniak-Starak

Na fotografii dziennikarka pozuje ubrana w prosty, czarny strój i jasne sportowe buty. Włosy zaczesała do tyłu i spięła w prosty kucyk, na twarz nie nałożyła makijażu. Trzeba przyznać, że nawet w tak prostej stylizacji dziennikarka wygląda świeżo i bardzo ładnie.

Fotografii towarzyszył też zabawny komentarz. "Jak przestaję ćwiczyć to robię się trochę wredna, dlatego na wszelki wypadek staram się ćwiczyć regularnie. A tu jeszcze listopad idzie, ho, ho!" - napisała dziennikarka.

Też myślicie, że ćwiczenia to idealny sposób na jesienny spadek nastroju? 

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznej sesji. Pod postem fala krytyki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | siłownia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy