Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w końcu szczęśliwa! Pokazała zdjęcie!

Agnieszka Woźniak-Starak po tragedii, jaka spotkała ją w sierpniu 2019 roku, znów zaczęła żyć szczęśliwe. Na twarzy dziennikarki ponownie zagościł uśmiech i chociaż wielkimi krokami zbliża się dla niej przykra rocznica śmierci męża, to ona nie poddaje się. Właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z wyjątkowego miejsca i widać, że trudno opanować jej radość!

Agnieszka Woźniak-Starak: w sierpniu czeka ją trudna rocznica śmierci męża

 Agnieszka Woźniak-Starak 18 sierpnia 2019 roku straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka, w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Wieść ta wstrząsnęła mediami, a dziennikarka musiała nauczyć się żyć na nowo. 

To wydarzenie zmieniło wszystko dla Agnieszki, ale ona zaskoczyła fanów tym, jak szybko wróciła do codzienności i walczyła o odzyskanie szczęścia. 

Gwiazda znów pracuje, spędza wolny czas w gronie rodziny, a nawet być może - jest otwarta na nową miłość. 

Patrząc na jej zdjęcia, fani widzą uśmiech i szczęście. Przed wdową trudny czas - za niecały miesiąc obchodzić będzie drugą rocznicę śmierci męża. Jednak stara się tym nie zamartwiać i skupia uwagę na pozytywach. 

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się pierścionkiem

Ostatnio pochwaliła się zdjęciem znad Wisły, gdzie bawiła się doskonale w przystani, gdzie zacumowane są barki i łodzie. 

Fani nie mogli nachwalić się tego, jak promiennie wygląda Agnieszka. 

Reklama

Jedna z internautek dopatrzyła się pewnego szczegółu - pierścionka! Fanka długo nie czekała i zapytała: "Aga! Co to za przepiękny pierścionek?" - mając na myśli sporych rozmiarów, etniczną błyskotkę. 

Aga jednak nie zdradziła, skąd ma piękną biżuterię! Fani trzymają jednak kciuki za nieco inny pierścionek - taki od ukochanego. Wiele osób trzyma kciuki za szczęście dziennikarki, która zasługuje na szansę w miłości. Nawet jeżeli ktoś już pojawił się w jej życiu, to Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze tego nie zdradziła. 

Z pewnością na wszystko przyjdzie czas i gdy tylko nadarzy się taka okazja, gwiazda sama podzieli się ze swoimi wiernymi fanami szczęściem. 

***
Zobacz również: 

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Co za wnętrza! 

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler mają ze sobą wiele wspólnego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy