Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowym towarzystwie!

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża Piotra Woźniaka-Starak i po trudnym dla niej okresie żałoby, w końcu odzyskała spokój i radość życia. Bardzo pomogli jej w tym rodzina i przyjaciele, ale także jej stado psów oraz przebywanie pośród natury. Prezenterka praktykuje to do dziś i podzieliła się z fanami wyjątkowym momentem.

Agnieszka Woźniak-Starak cierpiała po śmierci męża

 Agnieszka Woźniak-Starak nauczyła się żyć w nowej rzeczywistości, po tragicznej śmierci męża - Piotra Woźniaka-Staraka.

Mąż prezenterki zginął w sierpniu 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno, co było dla niej olbrzymią tragedią. 

Po pewnym czasie od zniknięcia z mediów i przeżywaniu żałoby w gronie przyjaciół i rodziny, Agnieszka Woźniak-Starak, że właśnie to najbliższe osoby pomogły jej wrócić do normalnego życia. 

Po tym czasie powoli uczyła się żyć na nowo, także dla swoich ukochanych psów. Razem z mężem kochali zwierzęta i mieli pokaźne stado w swoim domu. Po śmierci Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak została sama ze zwierzętami, które to właśnie dodawały jej otuchy. 

Znalazła ukojenie w długich spacerach w lesie i praktykuje to do dziś. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem właśnie z takiego popołudnia wśród natury, 

Agnieszka Woźniak-Starak zakochana?

Reklama

Jej pasja także jest związana ze zwierzętami. Kiedy tylko może Agnieszka Woźniak-Starak spędza wolne chwile na jeździe konnej. Jej ostatnie zdjęcie z jeździeckiego wypadu wzbudziło niemałe zainteresowanie wśród fanów. 

Prezenterka pozowała do niego z przystojnym mężczyzną i wówczas pojawiły się pytania, czy Agnieszka jest już gotowa na nowy związek. 

Ona jednak do tej pory milczy jak zaklęta i nie chce zdradzać sekretów swojego serca. Wielu fanów Agnieszki także zastanawia się, czy przypadkiem tajemniczy kawaler nie towarzyszył jej podczas spaceru z psami. 

Dwie rzeczy są jednak pewne - fani trzymają mocno kciuki za jej szczęście, a Agnieszka od dawna jest zakochana - w swoich psach. 

***
Zobacz więcej: 

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Co za wnętrza! 

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler mają ze sobą wiele wspólnego!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy