Reklama

Aleksandra Ciupa pozuje na basenie

Aleksandra Ciupa wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Nic dziwnego, że jej instagramowy profil obserwuje aż 549 tys. użytkowników.

Atrakcyjna blondynka przygodę z show-biznesem rozpoczęła od konkursów piękności. Jednak rozpoznawalność zapewnił jej udział w teledysku do piosenki Donatana "My Słowianie". Seksistowski klip przypadł do gustu Polakom na tyle, że postanowili odtworzyć go w ramach konkursu Eurowizji.

Dziś pani Ola pracuje jako fotomodelka, prezenterka oraz DJ-ka. Pod pseudonimem DJ SLAVIC prowadzi imprezy taneczne.

Nie jest tajemnicą, że Ciupa spotyka się z raperem Jakubem Flasem, nagrywającym pod pseudonimem Kubańczyk. Para chętnie dzieli się w sieci wspólnymi, romantycznymi fotkami.

Reklama

Ale modelka nie zapomina też o zdjęciach, na których eksponuje zgrabną sylwetkę. Ostatnio zapozowała na basenie w jednoczęściowym stroju kąpielowym z głębokim dekoltem.

Oczywiście, w komentarzach dominowały komplementy. Jednak jeden z internautów zwrócił uwagę na niepokojący szczegół.

"Fuj ta żyła na nodze" - napisał. Ktoś inny wytłumaczył, że prawdopodobnie chodzi o cień. Wtedy kolejny komentujący zwrócił uwagę na stopę pani Aleksandry, znajdującą się pod wodą. "Gdzie ta stopa hahahaha" - mogliśmy przeczytać w jego wypowiedzi.

Jak widać na przykładzie zdjęcia Ciupy, niełatwo dziś trafić w gusta wszystkich internautów. Nawet, gdy jest się tak piękną kobietą. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy