Reklama

Reklama

Aleksandra Domańska dziękuje fankom. „Jak tak dalej pójdzie to będę zmuszona zrezygnować z aktorstwa”

Aleksandra Domańska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda serialu „Mecenas Porada” niecały rok temu została mamą. Od tego czasu chętnie wypowiada się na temat macierzyństwa – pokazując zarówno jego blaski, jak i cienie. Kilka dni temu postanowiła zabrać głos w sprawie karmienia piersią. Temat poruszył internautki.

Aleksandra Domańska w 2021 roku po raz pierwszy została mamą. 33-letnia aktorka nie ukrywa, że nowa życiowa rola pochłonęła ją bez reszty. Gwiazda jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła aż 119 tys.  obserwatorów.

Aleksandra Domańska wspiera młode mamy. Mówi o karmieniu piersią

Fankami Domańskiej są głownie młode mamy. W relacjach na InstaStory aktorka chętnie porusza temat macierzyństwa. Chociaż przyznaje, że mały Ariel jest jej oczkiem w głowie, nie ukrywa także, że bycie mamą jest trudne, a czasami również wyczerpujące - psychicznie i fizycznie.

Aleksandra Domańska jest niezwykle szczerą osobą - czym zaskarbia sobie sympatię widzów i internautów. Nie boi się otwarcie prezentować swojego zdania - nawet jeśli jest ono kontrowersyjne. Aktorka wspiera młode mamy i podkreśla, jak ważne jest,  by w czasie drogi jaką jest macierzyństwo być dla siebie łaskawą i czułą. Kilka dni temu postanowiła zabrać głos w sprawie karmienia piersią. Zaznaczyła, że kobiety nie powinny wstydzić się tej czynności i zwróciła uwagę na jej piękno. Słowa aktorki zostały odebrane bardzo pozytywnie. Chyba nawet sama aktorka nie spodziewała się tak wielu entuzjastycznych relacji.  

Reklama

Domańska otrzymała od fanek mnóstwo zdjęć wykonanych podczas karmienia piersią. Młode mamy chętnie dzieliły się z aktorką swoimi doświadczeniami z wspomnieniami. Gwiazda postanowiła podzielić są płynącą z kadrów pozytywną energią. Podziękowała użytkowniczkom Instagrama za zaangażowanie. "Boginie!!! Rozwaliłyście system. Jesteście ABSOLUTNIE WSPANIAŁE. Nie wiem jak odkopać się z tych wiadomości" - zaznaczyła.

Obserwatorki Aleksandry Domańskiej także w komentarzach prezentowały swoje nastawienie. "Ola, a ja uważałam, że nie wypada karmić publicznie, że obrzydliwe, itp., itd., a teraz oglądam kafelki na Twoim story i myślę sobie ‘jakie to jest kurna piękne’. Przepraszam!" - napisała jedna z obserwatorek. "NAJLEPSZY KOMENTARZ" - odpowiedziała fance Domańska.

***
Zobacz również:

Ivana Trump została pochowana na Manhattanie. "Była siłą natury"

Khloe Kardashian na zdjęciach z wakacji. Zapozowała w bikini

Rhian Sugden znów kusi. Takiego zdjęcia jeszcze nie było!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy