Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska pokazuje pierś w słusznej sprawie

Aleksandra Żebrowska postanowiła złożyć wszystkim mamom życzenia z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak karmi maleństwo. W poście zaznaczyła, że chociaż sama się na to zdecydowała, inne mamy nie muszą czuć podobnego obowiązku. Fanki bardzo to doceniły.

Aleksandra Żebrowska jest naturalna i za to kochają ją fani

Aleksandra Żebrowska jest aktywna w social  mediach. Często publikuje zabawne zdjęcia i w żartobliwy sposób komentuje swoją codzienność. Obserwatorzy pokochali ją za autentyczność, dystans i poczucie humoru.

Mama trojga dzieci często pokazuje zarówno blaski,  jak i cenie macierzyństwa. Żebrowska wiele razy dawała do zrozumienia, że karmi piersią. Niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcia ze spaceru, w koszulce z plamami po mleku. Uwagę przykuł podpis: "Spacer był za długi, niewiasto" oraz oznaczenie lokalizacji "Droga mlecza".

Żebrowska porusza tematy, o których dotychczas matki milczały

To nie jedyny post, w którym 33-latka porusza temat uroków rodzicielstwa. Żona Michała Żebrowskiego wcześniej mówiła także, jak trudna jest praca zdalna z dziećmi u boku. Poruszała temat, trudnego nocnego karmienia. Pokazywała również swoje ciało po ciąży, zaznaczając,  że rozstępy i cellulit są naturalne. Tym razem Aleksandra Żebrowska z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią zwróciła się do obserwujących ją mam w  innej sprawie.

Reklama

Wiele kobiet jest podobnego zdania

Post skomentowała  między innymi Anna Lewandowska. Sportsmenka zostawiła pod zdjęciem Żebrowskiej kilka emotek,  wskazujących, że zgadza się z autorką. Fanki Żebrowskiej również nie kryły, że są pod wrażeniem jej słów.

Jedna z obserwatorek zwróciła  uwagę, że każda mama powinna sama zadecydować, co jest najlepsze dla niej i jej dziecka. Nikt nie powinien wtrącać się w wychowanie potomstwa, jeśli nie dzieje się mu krzywda i jest bezpieczne u boku rodziców. Nie da się komfortowo żyć, ciągle słuchając porad i wskazówek innych ludzi.

Przeczytaj również:

Znamy najlepszy teledysk wszech czasów!

Wyścig puddingów na rzece. Nietypowa forma świętowania

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy