Reklama

Reklama

Alexis Fish wydała fortunę na operację brzucha!

Alexis Fish jest szczęśliwą matką i żoną. Swoim zwyczajnym życiem chętnie chwali się w mediach społecznościowych i to właśnie tam zyskała popularność dzięki pokazaniu swojej walki o szczupłą sylwetkę. To, ile wydała na operację plastyki brzucha, wywołało burzę wśród jej fanów.

Alexis Fish doczekała się trójki dzieci zanim skończyła 25 lat. Choć wiodła szczęśliwe życie instagramerki, żony i matki, jeden problem spędzał jej sen z powiek. 

Nadprogramowe kilogramy po trzech ciążach były jej wielkim kompleksem, a przede wszystkim Alexis wiedziała, że jeżeli nie zacznie o siebie dbać, w przyszłości może to skutkować problemami zdrowotnymi. 

Dlatego swoją walkę o zrzucenie nadwagi relacjonowała w swoich mediach społecznościowych, co przyniosło jej rozgłos. O amerykańskiej blogerce zrobiło się jeszcze głośniej, gdy zdecydowała poddać się kosztownej operacji plastyki brzucha, na którą pojechała aż do Meksyku. 

Reklama

Gwiazdka za zabieg zapłaciła, w przeliczeniu, prawie 19 tysięcy złotych. Influnecerka była tak zdeterminowana, by pozbyć się nadmiaru skóry na swoim brzuchu, że żadna kwota nie grała roli. 

W jej mediach społecznościowych toczyła się dyskusja na ten temat, a fani Alexis bardzo wspierali ją w tym, co dla siebie robi. 

Dziś już gwiazda Instagrama cieszy się szczupłą sylwetką, którą chętnie chwali się i inspiruje inne dziewczyny do aktywności fizycznej. 

***
Zobacz również: 


Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alexis Fish | operacja | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje