Alicia Keys relaksuje się dzięki medytacjom

Twórczyni hitu "If I Ain't Got You" każdego dnia stara się wygospodarować czas na medytacje.

Twórczyni hitu "If I Ain't Got You" każdego dnia stara się wygospodarować czas na relaks, nieważne czy jest to godzina czy tylko kilka minut. Piosenkarka wyznała, że dzięki medytacjom staje się silniejsza.

Reklama

Powiedziała:

 - Medytacje dają mi całkowicie nową perspektywę. Jestem zbyt kompromisową osobą. Dlatego pracuję nad tym.

- Są dni, gdy mam na to 15 minut, a czasem 40. Czasami mam tylko pięć minut, ale staram się wykorzystywać nawet tak krótki czas na medytacje, ponieważ bez nich czuję się źle. Widzę różnicę w wyborach, jakich dokonuję. Czuję się tak, jakby ktoś mną potrząsnął, ale gdy medytuję, czuję się silniejsza.

35-letnia piosenkarka, która ma dwóch synów w mężem Swizzem Beatzem - Egypta (6 l.) i 21-miesięcznego Genesisa - wcześniej nie była konsekwentna w wygospodarowywaniu czasu na medytacje, ale twierdzi, że teraz ma powód, aby nie zaniedbywać medytacji, ponieważ jest matką dwóch wspaniałych synów.

Podczas konferencji Brooklyn's WME's Together powiedziała:

 - Musiałam oczyścić się z negatywnych emocji oraz oczyścić moje otoczenie z negatywnych ludzi. To powinno stać się już wiele lat temu. Teraz mam ku temu powód. Mój cel jest teraz większy niż ja sama.

- To dla mnie naprawdę ważne. Wielokrotnie zaczynałam medytować, a potem zasypiałam. Jednak teraz czuję taką potrzebę. To tęsknota, pragnienie.

Alicia wyznała wcześniej, że gdy została matką, to po raz pierwszy w życiu odczuła do siebie szacunek.

Powiedziała:

 - Urodzenie pierwszego dziecka było dla mnie największą zmianą w życiu. Wtedy tak naprawdę po raz pierwszy odczułam szacunek do samej siebie. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale tak właśnie się stało.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje