Reklama

Reklama

Allan Krupa schudł 15 kilogramów! Edyta Górniak jest dumna z syna?

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, w ostatnich miesiącach intensywnie pracował nad swoją sprawnością fizyczną. 18-latek schudł aż 15 kilogramów w ciągu kilku miesięcy, a do ćwiczeń wraz z synem dołączyła sama Edyta Górniak. Okazuje się, że to zasługa trenera personalnego.

Allan Krupa, syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy, od najmłodszych lat był obiektem zainteresowania polskich mediów. Jednak dopiero ostatnimi czasy 18-latek stawia coraz odważniejsze kroki w show-biznesie. Aktualnie nastolatek pracuje nad rozwojem własnej kariery w branży muzycznej.

Allan chce zostać raperem i póki co ma już na koncie dwa single. Jednak to niejedyne aktywności, które podejmuje ostatnio syn Edyty Górniak. Jego metamorfoza może zaskoczyć!

Zobacz również: Niesamowita Doda w przezroczystym kombinezonie! 

Reklama

Metamorfoza Allana Krupy. Nastolatek schudł 15 kilogramów

Allan Krupa w ostatnim czasie intensywnie pracował nad formą. Syn Edyty udał się do trenera personalnego Leszka Klimasa i pod jego okiem w trzy miesiące zrzucił aż 15 kilogramów.

Trener pochwalił się ostatnio sukcesem podopiecznego, wstawiając zdjęcie na swój instagramowy profil, a przy okazji zdradził, że zdrowy tryb życia pokochała również Edyta Górniak, która także przeszła ostatnio sporą metamorfozę.

Co sądzicie o przemianie syna Edyty Górniak?

Zobacz również: Marcelina Zawadzka zachwyca w nietypowej sukni!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy