Reklama

Reklama

Amy Schumer i Ben Hanisch rozstali się

Gwiazda filmu "Babskie wakacje" zakończyła związek z projektantem mebli. Mimo to para pozostaje w przyjacielskich relacjach.

Rzecznik gwiazdy powiedział w rozmowie z magazynem "People": "Amy i Ben zakończyli swój związek po dłuższym namyśle i pozostają przyjaciółmi."

Informacja ta jest szokiem dla fanów Amy, która niedawno wychwalała swojego chłopaka, z którym spotykała się od ponad roku, zanim postanowili pójść innymi drogami.

Powiedziała wtedy: "Bardzo się o mnie troszczy. Nie jest nadopiekuńczy, ale jeśli ktoś zaczyna mi robić zdjęcia lub nagrywa mnie w restauracji, to on zaczyna robić zdjęcia tej osobie."

"Jest wspaniały. Nie ma problemu z przebywaniem z tymi wszystkimi ludźmi, którzy pojawiają się na różnych eventach. Bierze wszystko na klatę. Ale gdy mówię: 'Może już pójdziemy?' on odpowiada: 'Tak!' Jestem szczęściarą, ponieważ go poznałam. Zanim się poznaliśmy nie widział żadnego filmu z moim udziałem."

Gwiazda wyznała również niedawno, że nie tęskni za byciem singielką.

Zapytana o to, czy tęskni za życiem z pojedynkę, odpowiedziała: "Nie. Ale czasem potrzebuję trochę czasu w samotności. Niedługo będę miała okres i mój chłopak działa mi na nerwy, rozumiecie o co chodzi? Mój zespół napięcia przedmiesiączkowego to nie żart..."

"Moja złość wymierzona jest tylko w niego, ale nie zamiatamy tego pod dywan, tylko pracujemy nad tym. Dzisiaj mam taki humor: 'Nie chcę, żebyś na mnie patrzył czy nawet próbował ze mną rozmawiać.' Wtedy zakłada słuchawki, pracuje przy komputerze, a ja siedzę sama w pokoju. Rozumie mnie. Jest dla mnie zbyt dobry. Trochę mnie to irytuje."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy