Reklama

Reklama

Ania Świątczak przeżyła nawrócenie

Anna Świątczak jest trzecią z kolei żoną Michała Wiśniewskiego. Para pobrała się w 2006 roku i doczekała dwóch córeczek: Ettiennete Anny i Vivienne Vienny. Niestety, małżeństwo nie przetrwało i rozpadło się w 2011 roku.

Rok później piosenkarka ponownie wyszła za mąż za perkusistę - Michała Żeńcę. Od kilku lat Świątczak należy do Kościoła Chrystusowego w Rzeczpospolitej Polskiej i głośno mówi o swoim nawróceniu. Przyznaje, że przed powrotem do Boga brała narkotyki i miała myśli samobójcze.

Fakt skomentował nawet jej były mąż. Michał Wiśniewski wyznał, że jest bardzo dumny z Ani. Świątczak na jakiś czas zniknęła z show-biznesu, by powrócić do niego latem 2017 roku.

Wokalistce powierzono bowiem prowadzenie religijnego talk-show pt. “Punkt zwrotny" na antenie TBN Polska. W każdym odcinku Świątczak rozmawia ze znaną osobą, która (jak pisze producent) “diametralnie zmieniła się dzięki doświadczeniu Bożej miłości". Jednym z gości była, najpopularniejsza uczestniczka programu “Big Brother", Maja Frykowska-Brzezińska.

Reklama

Pozostaje nam tylko życzyć Ani i jej rodzinie wszystkiego dobrego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Świątczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje