Ania Wyszkoni szczerze o odejściu z zespołu Łzy

Ania Wyszkoni zdecydowała się na szczere wyznanie. Po latach postawiła na solową karierę, a teraz zdradziła, co było przyczyną odejścia z zespołu Łzy.

Ania Wyszkoni opowiedziała o odejściu z zespołu Łzy
Ania Wyszkoni opowiedziała o odejściu z zespołu ŁzyGałązkaAKPA

Ania Wyszkoni popularność zyskała za sprawą zespołu Łzy. Ich utwory były rekordy popularności. W 2010 roku piosenkarka zdecydowała się jednak odejść z zespołu i rozpocząć karierę solową.

Ania Wyszkoni niedawno była gościem w programie "Dzień Dobry TVN". To właśnie tam postanowiła opowiedzieć o swoim dzieciństwie oraz początkach muzycznej kariery. Zdecydowała się także opowiedzieć o odejściu z zespołu Łzy. 

Po raz kolejny wiedziałam, czego chcę, a może nawet bardziej wtedy czego nie chcę, w czym jest mi bardzo źle. W tym układzie po prostu źle nam szło, nie rozumieliśmy się i postanowiłam po prostu odejść, zacząć coś nowego i myślę, że to był moment decydujący. Poznałam wtedy wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirowali i pchnęli w innych kierunkach.

Piosenkarka na polskiej scenie muzycznej jest obecna od 25 lat. O Ani Wyszkoni postanowił wypowiedzieć się także Adam Konkol - założyciel zespołu Łzy. Nie szczędził jej miłych słów.

Ania przyszła i nie dość, że bardzo dobrze wyglądała, to jeszcze przyniosła kasetę, którą, gdy w domu odtworzyłem to opadła mi szczęka, ponieważ w porównaniu z wokalistkami, które znałem w tamtym czasie, śpiewała tak dobrze, że była tylko ona i długo nikt.
Ania Wyszkoni na polskiej scenie muzycznej jest obecna od 25 lat
Ania Wyszkoni na polskiej scenie muzycznej jest obecna od 25 latKurnikowskiAKPA

Ania Wyszkoni zdradziła, że od zawsze była zdeterminowana. Piosenkarka już w dzieciństwie wiedziała, co chce robić w przyszłości. Wyznała, że jako dziecko czuła, że to scena jest jej drugim domem.   

Czytaj więcej:

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowychNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas