Reklama

Reklama

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" olśniła w świątecznej sesji. Fani zachwyceni

Anita Szydłowska – uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w mediach społecznościowych pochwaliła się efektami świątecznej sesji zdjęciowej. Profesjonalnie wykonane fotografie i wspaniała otoczka sprawiły, że fani są pełni podziwu. Oczywiście nie mogło zabraknąć zdjęcia z mężem.

Anita Szydłowska jedną z najpopularniejszych postaci "Ślubu..."

Anita Szydłowska to jedna z uczestniczek popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", który emitowany jest już od dobrych kilku lat na stacjach TVN-u. Eksperci, którzy muszą dobrać pod względem charakterów i indywidualnych preferencji dwie zupełnie sobie obce osoby tak, aby stworzyły trwałą relację, nie mają łatwego zadania. Spośród dotąd wyemitowanych siedmiu edycji, w których wzięło udział 21 par, tylko nielicznym udało się przezwyciężyć wszelkie przeciwności i pozostać w związku małżeńskim do dziś. 

Do szczęśliwców należą m.in. Anita i Adrian, którzy od samego początku cieszyli się ogromną sympatią widzów. Mimo że wizualnie jak i pod względem charakterów się sobie spodobali, przeszkodą do kontynuowania związku była odległość dzieląca ich miejsca zamieszkania. Ostatecznie miłość sprawiła, że kilometry dzielące Kraków i Szczecin przestały być przeszkodą - dziś są szczęśliwą rodziną z dwójki dzieci, mieszkającą w sercu Małopolski.  

Reklama

Anita Szydłowska olśniła w wyjątkowej sesji

Anita od czasu udziału w eksperymencie prężnie działa w mediach społecznościowych, regularnie publikuje posty, a dzięki swoim imponującym zasięgom zawiązuje nierzadko współprace z przeróżnymi markami. 

Na Instagramie obserwuje ją obecnie już 252 tys. internautów, którzy chętnie śledzą dalsze losy małżonków, obserwują jak się zmieniają oni sama ale równie ich dzieci. Ostatnio uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia VII" opublikowała zdjęcia będące efektem świątecznej sesji zdjęciowej. Profesjonalnie wykonane fotografie Anity, Adriana oraz małej Bianki i 3-letniego Jerzyka podbiły serca Internautów.

Anita jak zawsze w doskonałej fryzurze i wspaniałych, odświętnych kreacjach, zdaniem fanów zaprezentowała się zjawiskowo. Nie zabrakło też zdjęcia w objęciach elegancko ubranego męża.

Do postu Szydłowska dodała również sentymentalny opis:

A jak Wam podobają się świąteczne zdjęcia Anity, Adriana i ich dzieci? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | Anita Szydłowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy