Reklama

Reklama

Anna Dereszowska pokazała dziecko! Zrobiła to przypadkiem?

Anna Dereszowska urodziła - ta wiadomość obiegła media. Teraz aktorka pokazała na InstaStories swoją pociechę... w elektronicznej niani! Czy na pewno było to zamierzone?

Anna Dereszowska urodziła - taka informacja wywołała niedawno euforię w mediach. Kilka miesięcy temu aktorka zaskoczyła wszystkich wiadomością, że jej rodzina się powiększy. Od tego momentu dzieliła się z internautami zdjęciami rosnącego brzuszka. 

Dereszowska oficjalnie poinformowała na swoim profilu instagramowym o porodzie 14 listopada 2021. Gwiazda pokazała rączkę swojego nowonarodzonego dziecka w zabawnej pozycji i kawałek jego twarzy. 

Od tamtej pory Dereszowska podzieliła się z fanami także wrażeniami z porodu oraz selfie z pierwszego spaceru, jednak nie pokazywała wizerunku swojej najmłodszej pociechy. Zrobiła to teraz na InstaStories!

Reklama

Anna Dereszowska pokazała swoje dziecko

Anna Dereszowska pokazywała na InstaStories obiad, reklamując jeden z cateringów żywieniowych. Mogła jednak nie zauważyć, że w tym samym kadrze pojawiła się... elektroniczna niania z noworodkiem!

Jeszcze raz gratulujemy!

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Anna Dereszowska jest w związku z Danielem Duniakiem. Poznała swojego partnera w sierpniu 2014 roku podczas wakacji. Duniak pochodzi z Warmii, z wykształcenia jest fotografem, jednak pracuje w marketingu. Między nim a Anną są cztery lata różnicy. Obydwoje wychowują trójkę dzieci.

Para chroni swoją prywatność, jednak w 2020 roku Dereszowska ujawniła, że obydwoje chodzą do psychoterapeuty, dzięki czemu radzą sobie lepiej z codziennymi obowiązkami.

Przeczytaj też:

To dlatego Joanna Koroniewska-Dowbor nie przyjęła nazwiska męża po ślubie!

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek! Wygląda fenomenalnie

Adrianna Eisenbach: Miłość 20-letniego kochanka dodaje skrzydeł polskiej "królowej tatuaży"

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy