Reklama

Reklama

To dlatego Joanna Koroniewska-Dowbor nie przyjęła nazwiska męża po ślubie!

Joanna Koroniewska postanowiła odpowiedzieć na pytanie fanów. Aktorka wyznała w relacji na Instagramie, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża po ślubie. Dlaczego gwiazda nie chce nazywać się po prostu Joanna Dowbor, a woli nosić nazwisko dwuczłonowe?

Joanna Koroniewska nie zmieniła nazwiska po ślubie. Dlaczego nie nazywa się "Dowbor"?

Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor po wielu latach związku, pobrali się w 2014 roku i, chociaż wzięli ślub, gwiazda nie zdecydowała się przyjąć nazwiska męża, co jest w Polsce dość powszechną praktyką. 

Stwierdziiła, że w jej przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie dodanie do swojego panieńskiego nazwiska kolejnego członu w postaci nazwiska męża. Artystka nosi więc nazwisko - Koroniewska-Dowbor

Można byłoby więc próbować to uzasadnić w ten sposób, że w momencie ślubu aktorka była już dość znana, więc chciała, aby fani wciąż mogli ją kojarzyć jako Joannę Koroniewską. 

Prawdziwy powód jest jednak nieco inny! 

Reklama

Joanna Koroniewska ujawniła powód, dla którego nie przyjęła nazwiska męża po ślubie!

Powód, dla którego Joanna Koroniewska-Dowbor nie zdecydowała się przyjąć nazwiska męża po ślubie, jest dość zaskakujący. 

Aktorka w jednej z relacji na Instagramie opowiedziała, że nie zrobiła tego, ponieważ w rodzinie Macieja Dowbora jest już jedna kobieta, która nazywa się Joanna Dowbor.

Czytaj również: 

Gwiazdor "Królowych życia" zarabia miliony! 

Moc czerwonej sukienki. Nie tylko Meghan zachwyciła! 

Nowa płyta Adele. Warto było czekać? 

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy