Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą ślub?! Piosenkarka wyjaśnia

Jennifer Lopez przy okazji promocji najnowszego filmu z jej udziałem została zapytana o to, czy - skoro po latach znów spotyka się z Benem Affleckiem - zamierza wziąć z nim ślub. Lopez nie zaprzeczyła. Wręcz przeciwnie, odpowiedziała, że rozważa taką możliwość. To już nie pierwszy raz, gdy para chce się pobrać.

Jennifer Lopez zaskoczyła  fanów związkiem z Benem Affleckiem.  Czy para się pobierze?
Jennifer Lopez zaskoczyła fanów związkiem z Benem Affleckiem. Czy para się pobierze? Kevin Winter/Getty Images for Global Citizen VAX LIVEGetty Images

Podejmowane przez Jennifer Lopez decyzje dotyczące związków zazwyczaj szokują jej fanów. Sporym zaskoczeniem było jej rozstanie z baseballistą Alexem Rodriguezem, ale jeszcze większym to, że znów spotyka się z Benem Affleckiem.

Jennifer Lopez rozważa ślub z Benem Affleckiem

Reaktywacja Bennifer, jak w 2002 roku zwykło się związek Lopez i Afflecka, może przynieść jeszcze jedną niespodziankę - ślub. Piosenkarka nie wyklucza bowiem, że stanie z Benem przed ołtarzem. Zdradziła to w rozmowie z dziennikarką redakcji "Today".

Znasz mnie, jestem romantyczką. Zawsze byłam. Mam za sobą kilka małżeństw, ale wciąż wierzę w szczęśliwe zakończenia
wyznała.

Nieudanych małżeństw, o których wspomniała, gwiazda ma na koncie trzy - z Ojanim Noą, Crisem Juddem i z Markiem Anthonym. Te związki, jak i inne romanse Lopez, stały się powodem wielu kąśliwych uwag ze strony mediów i komentarzy na temat jej bogatego, acz niezbyt szczęśliwego życia uczuciowego.

Piosenkarka zapewnia, że nie przejmuje się tymi złośliwościami. "Podchodzę do tego z dużym dystansem, potrafię się z siebie śmiać. Jestem tylko człowiekiem, jak my wszyscy, mam swoje wzloty i upadki. Popełniłam błędy" - przyznała.

J.Lo planuje ślub z Benem już nie pierwszy raz!

Warto przypomnieć, że ślub z Affleckiem piosenkarka już raz planowała. Miał się on odbyć 12 września 2003 w Santa Barbara. Uroczystość została jednak odwołana na kilka godzin przed rozpoczęciem ceremonii.


Niedługo później, 20 stycznia 2004, media ogłosiły oficjalnie rozstanie pary. Skoro jednak Jen wierzy w szczęśliwe zakończenia, to może teraz, po niemal 20 latach od tamtej odwołanej ceremonii, jednak powie ukochanemu Benowi "tak".

Ben Affleck i Jennifer Lopez często pokazują się razem. Zawsze wyglądają na zakochanych!
Ben Affleck i Jennifer Lopez często pokazują się razem. Zawsze wyglądają na zakochanych! Franco OrigliaGetty Images
J.Lo to jedna z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek na świecie
J.Lo to jedna z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek na świecie Sean Zanni / ContributorGetty Images

***

Przeczytaj również: 

Zobacz również:  

Jajka po rosyjsku – jak je zrobić?Interia Kulinaria
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas