Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą ślub?! Piosenkarka wyjaśnia

Jennifer Lopez przy okazji promocji najnowszego filmu z jej udziałem została zapytana o to, czy - skoro po latach znów spotyka się z Benem Affleckiem - zamierza wziąć z nim ślub. Lopez nie zaprzeczyła. Wręcz przeciwnie, odpowiedziała, że rozważa taką możliwość. To już nie pierwszy raz, gdy para chce się pobrać.

Podejmowane przez Jennifer Lopez decyzje dotyczące związków zazwyczaj szokują jej fanów. Sporym zaskoczeniem było jej rozstanie z baseballistą Alexem Rodriguezem, ale jeszcze większym to, że znów spotyka się z Benem Affleckiem. 

Jennifer Lopez rozważa ślub z Benem Affleckiem

Reaktywacja Bennifer, jak w 2002 roku zwykło się związek Lopez i Afflecka, może przynieść jeszcze jedną niespodziankę - ślub. Piosenkarka nie wyklucza bowiem, że stanie z Benem przed ołtarzem. Zdradziła to w rozmowie z dziennikarką redakcji "Today". 

Nieudanych małżeństw, o których wspomniała, gwiazda ma na koncie trzy - z Ojanim Noą, Crisem Juddem i z Markiem Anthonym. Te związki, jak i inne romanse Lopez, stały się powodem wielu kąśliwych uwag ze strony mediów i komentarzy na temat jej bogatego, acz niezbyt szczęśliwego życia uczuciowego. 

Reklama

Piosenkarka zapewnia, że nie przejmuje się tymi złośliwościami. "Podchodzę do tego z dużym dystansem, potrafię się z siebie śmiać. Jestem tylko człowiekiem, jak my wszyscy, mam swoje wzloty i upadki. Popełniłam błędy" - przyznała.

J.Lo planuje ślub z Benem już nie pierwszy raz!

Warto przypomnieć, że ślub z Affleckiem piosenkarka już raz planowała. Miał się on odbyć 12 września 2003 w Santa Barbara. Uroczystość została jednak odwołana na kilka godzin przed rozpoczęciem ceremonii. 


Niedługo później, 20 stycznia 2004, media ogłosiły oficjalnie rozstanie pary. Skoro jednak Jen wierzy w szczęśliwe zakończenia, to może teraz, po niemal 20 latach od tamtej odwołanej ceremonii, jednak powie ukochanemu Benowi "tak".


***

Przeczytaj również: 

Najgorsze fryzury dla pań po 50-tce. Bezlitośnie postarzają

Kulinarne sposoby na walkę z przeziębieniami i wzmocnienie odporności

Wiktoria Gąsiewska w bardzo skąpym stroju. "Ruch biustu bezcenny"!

Zobacz również:  

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy