Anna Dereszowska postawiła na kolor. Mocna stylizacja

Anna Dereszowska, 43-letnia aktorka, znana głównie z filmu "Lejdis" i seriali "Prawo Agaty" czy "Rojst 97" pojawiła się na przedpremierowym pokazie serialu "Rojst Millenium" w reżyserii Jana Holoubka i zaskoczyła mocną, czerwoną stylizacją. Skradła show?

Anna Dereszowska w czerwonym total looku
Anna Dereszowska w czerwonym total looku Paweł WodzyńskiEast News

Wielką pasją aktorki jest także muzyka. W 2011 roku Dereszowska wydała album studyjny pt. "Już nie zapomnisz mnie", na na którym znalazły się jej interpretacje utworów z muzyką Henryka Warsa. W 2017 roku pojawiła się też w programie Telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła wysokie, trzecie miejsce w finale.

W poniedziałek odbył się przedpremierowy pokaz serialu "Rojst Millenium" w reżyserii Jana Holoubka. Tym razem Dereszowskiej zabrakło w obsadzie produkcji, ale gwiazda pojawiła się na imprezie i zachwyciła soczystą stylizacją.

Anna Dereszowska w soczystej czerwieni. Ale stylizacja

Anna Dereszowska pojawiła się na premierze serialu i zwróciła uwagę swoją oryginalną kreacją. 43-letnia aktorka zdecydowała się na czerwoną bluzkę, szerokie spodnie i krótką, fantazyjną, asymetryczną marynarkę w tym samym kolorze. Dopełnieniem stylizacji była mała, czerwona torebka i wysokie szpilki, również czerwone. Dereszowska postawiła tym razem na rozpuszczone włosy i klasyczny makijaż - podkreślone oko i czerwone usta. Skradła show?

Anna Dereszowska kocha czerwień z wzajemnością?
Anna Dereszowska kocha czerwień z wzajemnością? Paweł WodzyńskiEast News

Zobacz również: 

Tomasz Ziętek. O autorskim albumie - „Some old songs", zawalczy o Oskary i Hollywood?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas