Reklama

Reklama

Anna Guzik wyszła za mąż!

Anna Guzik, czyli Żaneta z serialu "Na Wspólnej" jest już mężatką!

37-letnia Anna Guzik i kilka lat młodszy Marcin Tylka pobrali się w sobotę Zakopanem. Aktorka  poszła do ołtarza w sukience zaprojektowanej przez Violę Piekut, a pan młody, który jest góralem, zamiast garnituru wybrał tradycyjny strój podhalański.

Na ślubie Ani pojawiło się kilkunastu znanych gości. Na zdjęciach opublikowanych na stronie internetowej "Gazety Krakowskiej" widać m.in. Iwonę Pavlowić, Ewę Gawryluk, Waldemara Błaszczyka i Darię Widawską. Wesele odbyło się w jednej z pobliskich karczm.

Anna i Marcin (który jest instruktorem snowboardu) poznali się 4 lata temu w Szczyrku. Wiosną zeszłego roku aktorka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, a w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Ślub pary odbył się w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach, ponieważ aktorka jest praktykującą katoliczką. ("Żyję w grzechu. Póki nie stanę na ślubnym kobiercu, żyję w grzechu. Jestem katoliczką" - powiedziała w wywiadzie dla gazety "Super Ekspress"). 

Reklama

Jesteśmy pewne, że Ania prezentowała się pięknie - w ciągu ostatnich dwóch lat, dzięki diecie i intensywnym ćwiczeniom, udało jej się zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. Cóż, pozostaje nam życzyć aktorce wszystkiego najlepszego i... czekać na więcej zdjęć sukni ślubnej!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | 'Na wspólnej' | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy