Reklama

Reklama

Anna Lewandowska na luksusowym jachcie! Tak się bawi po Euro 2020!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski postanowili nieco odpocząć po trudach na Mistrzostwach Euro 2020 w piłce nożnej i od tamtej pory przebywają na bajecznych wakacjach. To, co pokazuje w swoich mediach społecznościowych trenerka, wygląda jak życie w bajce.

Wakacje Ani i Roberta Lewandowskich

 Anna Lewandowska bardzo wspierała, jak zawsze, swojego męża podczas jego udziału w Mistrzostwach Euro 2020. Niestety, polskiej reprezentacji nie udało się zdobyć szturmem boiska. 

W ramach pocieszenia Lewandowscy wraz ze swoimi dziećmi udali się na długie wakacje, by odpocząć po trudnym udziale w Euro 2020. 

Para często podróżuje, ale tym razem Ania i Robert Lewandowscy wybrali się do Włoch, które uwielbiają. Spędzają ze sobą dużo czasu, odpoczywają na plaży lub na luksusowym jachcie. 

Nadrabiają także stracony czas, kiedy Robert musiał więcej trenować przed Euro 2020. Teraz Lewandowscy randkują i zostawiają dzieci pod dobrą opieką. 

Patrząc na ich życie we Włoszech można im tylko pozazdrościć. Z pewnością wrócą z urlopu wypoczęci i pełni sił do pracy.  

Reklama

***
Zobacz również: 

Anna Lewandowska pozuje w sportowych strojach na instagramie

Euro 2020: Anna Lewandowska dała popis umiejętności mówienia po angielsku! Kompromitacja?  

Transfer "Lewego" do Hiszpanii? Anna Lewandowska odpowiada

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy