Anna Lewandowska pokazała brata. Są do siebie podobni?

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Anna Lewandowska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, ale jednocześnie stara się chronić prywatność swojej rodziny, jeżeli jest to tylko możliwe. Jej zasady pracy w mediach dotyczą nie tylko jej dwóch córek, ale także reszty rodziny. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje wraz ze swoim bratem.

Anna Lewandowska cieszy się popularnością, ale jednocześnie stara się chronić prywatność swojej rodziny
Anna Lewandowska cieszy się popularnością, ale jednocześnie stara się chronić prywatność swojej rodziny Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Popularność, a prywatność. Anna Lewandowska ma swoje zasady

Anna Lewandowska razem ze swoim mężem, Robertem Lewandowskim to jedno z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych małżeństw w Polsce. Nic dziwnego w tym, że fani od lat interesują się wszystkim, co dotyczy życia Lewandowskich.

Anna Lewandowska na swoim profilu dzieli się z fanami oczywiście treningami, ale też pomysłami na zdrowe żywienie, czy stylizacjami. Nie brakuje tam także odrobiny prywatnego życia trenerki, choć ta sfera jest mocno ograniczona przez samą gwiazdę.

Anna Lewandowska cieszy się dobrymi relacjami ze swoją rodziną
Anna Lewandowska cieszy się dobrymi relacjami ze swoją rodziną VIPHOTO/East NewsEast News

Od przyjścia na świat dwójki dzieci Anny i Roberta, małżeństwo stara się chronić prywatność rodziny i nie pokazuje twarzy Klary i Laury. Zasada o ochronie prywatności dotyczy także innych członków rodziny Lewandowskich, także tych dorosłych.

Na zdjęciach rzadko pojawiają się inne osoby, niż sama Anna i Robert Lewandowscy. Tym razem jednak celebrytka świata sportu zrobiła wyjątek i podzieliła się zdjęciem innym niż te, które zwykle znajdują się na jej profilu.

Rodzina trenerki to jej siła. Lewandowska pokazała brata

Anna Lewandowska nie jest jedynym dzieckiem Bogdana i Marii Stachurskich. Trenerka ma także młodszego brata. Z Piotrem Stachurskim łączy ją bliska więź, co ostatnio udowodniła, publikując najnowsze zdjęcie w swoich mediach.

O dwa lata młodszy o słynnej siostry Piotr, właśnie świętował swoje urodziny i z tej okazji Ania podzieliła się z fanami fotografią.

"W rodzeństwie siła. Dziś mój kochany brat ma urodziny! Mój przyjaciel, moje wsparcie! Kocham Cię Piotrek" - napisała we wzruszających słowach Anna Lewandowska.

W komentarzach pojawiły się oczywiście życzenia dla Piotra, ale także porównania w kwestii podobieństwa.

"Brat podobny do mamy", "Jacy podobni ! Takie same oczy" - pisali internauci.

Choć według niektórych fanów Piotr jest podobny do starszej siostry, to rodzeństwo nie poszło tą samą zawodową drogą. Piotr zdecydował się pójść ścieżką utartą przez ich mamę, Marię Stachurską.

Związany jest ze światem filmu i obecnie pracuje przy tworzeniu scenografii do filmów sesji zdjęciowych oraz pokazów mody.

Zobacz też: 

Anna Lewandowska o zdrowej diecieNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas