Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się swoją sylwetką. Wygląda na swój wiek?

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Małgorzata Rozenek-Majdan przechodzi obecnie przez wyjątkowo pomyślny etap w życiu jeżeli chodzi o swój wygląd. Gwiazda jest w szczytowej formie, dzięki wzmożonym treningom, a obecnie przebywa na obozie sportowym Anny Lewandowskiej. Celebrytka właśnie pochwaliła się nowymi zdjęciami, na których widać doskonale efekty jej pracy, w postaci mięśni.

Małgorzata Rozenek-Majdan od zawsze kochała sport, co teraz doskonale pokazuje
Małgorzata Rozenek-Majdan od zawsze kochała sport, co teraz doskonale pokazuje Mateusz Grochocki/East NewsEast News

Szczytowa forma Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan niemal zawsze zachwycała doskonałym wyglądem i inspirowała inne kobiety do dbania o swoją kondycję fizyczną. Jednak ostatni rok to czas zdecydowanie intensywnej pracy gwiazdy nad formą jej życia.

Gwiazda wówczas mówiła o akceptacji własnego wyglądu i tego, jak zmienia się ciało w trakcie i po ciąży, jednak pragnęła powrócić do dawnego wyglądu.

Gwiazda już w dzieciństwie zaczynała swoją przygodę ze sportem, rozpoczynając ją od baletu
Gwiazda już w dzieciństwie zaczynała swoją przygodę ze sportem, rozpoczynając ją od baletu Mateusz Grochocki/East NewsEast News

Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania i dziś gwiazda osiągnęła dzięki zbilansowanej diecie i nie da się ukryć - niezwykle wymagającym treningom - sylwetkę marzeń.

W wieku 45 lat wysportowanego ciała może pozazdrościć jej niejedna młodsza od niej koleżanka.

Obóz sportowy Anny Lewandowskiej. Gwiazdy kochają to wydarzenie

W tym roku w programie treningowym Małgorzaty Rozenek-Majdan nie zabrakło też wyjazdu na zgrupowanie sportowe organizowane przez Annę Lewandowską.

Gwiazdy łącznie z fankami trenerki co roku czekają na to wydarzenie, by przez kilka dni ćwiczyć pod okiem jednej z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce i to w niezwykle urokliwym miejscu, jakim jest Dojo Stara Wieś.

Wśród miłośniczek tego wyjazdu jest oczywiście Małgorzata Rozenek-Majdan i nie jest to pierwszy raz, kiedy celebrytka postanowiła uczestniczyć w zajęciach Lewandowskiej.

Przy okazji pobytu na obozie, Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami z sali treningowej, prezentując imponujące mięśnie, zwłaszcza widoczne na nogach. W komentarzach nie zabrakło komplementów dla 45-letniej osobowości telewizyjnej, która zachwyciła internautów tym, jak wygląda.

"Chociaż tyłek boli, płuca palą, a jeszcze przed nami wykłady i ciężki wieczorny trening, to cieszę się, że tu jestem" - podsumowała wyjazd Małgorzata Rozenek-Majdan.

,,Demakijaż": Co urzekło Małgorzatę Rozenek w Radosławie Majdanie?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas