Anna Lewandowska w zmysłowym, sensualnym tańcu. „Zaczynam się uzależniać”

Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała krótki film, na którym widać, jak tańczy bachatę. Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce zdradziła, że bardzo polubiła ten rodzaj aktywności fizycznej. Regularnie uczęszcza na treningi i szkoli się pod okiem tancerza z Barcelony. „Zaczynam się uzależniać” – przyznała żona napastnika FC Barcelony.

Anna Lewandowska w zmysłowym, sensualnym tańcu. Na czym polega Bachata?
Anna Lewandowska w zmysłowym, sensualnym tańcu. Na czym polega Bachata?Paweł WrzecionMWMedia

Anna Lewandowska to kobieta wielu talentów. Z powodzeniem rozwija firmy, organizuje obozy treningowe, uczy jak jeść zdrowo i pożywnie. Żona Roberta Lewandowskiego wiele czasu poświęca na doskonalenie się i trening ciała. Może pochwalić się zjawiskową figurą. Smukła, wysportowana sylwetka to jej znak rozpoznawczy, a zarazem dowód na to, że proponowane przez nią ćwiczenia i jadłospisy rzeczywiście działają.

Anna Lewandowska tańczy bachatę. "Uzależniam się"

Wszystko wskazuje na to, że zajęcia z tańca bardzo spodobały się żonie Roberta Lewandowskiego. Trenerka gwiazd regularnie uczęszcza na lekcje bachaty i szkoli się pod czujnym  okiem przystojnego eksperta. Ania Lewandowska niedawno opublikowała na swoim instagramowym profilu film. Widać na nim, jak zmysłowo porusza się w rytm muzyki.

- Po 4 miesiącach tańczenia bachaty mogę śmiało powiedzieć, że zaczynam się uzależniać od tej aktywności - przyznała szczerze.

Bachata: Co to za taniec?

Czym charakteryzuje się taniec bachata? To wyjątkowa forma aktywności fizycznej, która w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularna na świecie.

Bachata wywodzi się Karaibów i przypomina tańce latynoamerykańskie. To wyjątkowo zmysłowy i sensualny rodzaj tańca, który wymaga dużego skupiania na partnerze. Bachata polega na czerpaniu radości z muzyki. Służy odkrywaniu swoich pragnień i pozbywaniu się wszelkich kompleksów. Ten rodzaj aktywności polecany jest wszystkim, którzy chcą poczuć się pewniej w swoim ciele.

"Na zdrowie": Miechunka, mały wielki owoc!Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas