Reklama

Reklama

Anna Mucha odpoczywa w Toskanii

Anna Mucha, znana m.in. z roli Magdy w serialu "M jak miłość", wybiera się na urlop do Toskanii. "To miejsce, które sobie wyjątkowo upodobałam zarówno ja, jak i moja rodzina" - mówi aktorka.

Aktorka już po raz kolejny spędzi wakacje we Włoszech. "W moim przypadku wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, a potem, czego bym nie robiła i tak wyląduję w Toskanii" - śmieje się Anna Mucha. Dlaczego właśnie tam? "Ze względu na malownicze miejsca i gwarancję dobrej pogody" - wyjaśnia aktorka.

Mucha nie zdradza, jaki zakątek tego regionu Italii ukochała najbardziej. "Nie powiem, to tylko nasze miejsce, zaszywamy się tam i cieszymy sobą" - podkreśla.

Reklama

Toskania słynie z przepięknych krajobrazów, bogatej spuścizny artystycznej i ogromnego wpływu na kulturę całych Włoch; jest uważana jest za miejsce narodzin włoskiego renesansu. Zabytkowe miasta: Florencja, Siena, San Gimignano, Pienza, Val d'Orcia czy Piza odwiedzają co roku tłumy zwiedzających.

Na charakterystycznych dla regionu łagodnych wzgórzach wśród oliwnych gajów i strzelistych cyprysów usytuowane są - chętnie wynajmowane przez turystów - charakterystyczne wille.

Co robi Anna Mucha na wakacjach? Czyta książki, przy których można się zrelaksować, np. "Lawendowy pokój" Niny George. "Po tej lekturze masz ochotę się spakować i wyruszyć w podróż. Tym razem do Francji" - mówi Mucha.

A włoskie kino? Aktorka podkreśla, że cieszy się z sukcesów robiącej karierę we Włoszech Kasi Smutniak. "Jestem absolutną fanką, przede wszystkim jej urody, bo jeszcze nie miałam okazji widzieć filmów z jej udziałem, ale jest przepiękną kobietą, więc będę jej kibicowała z nutką zazdrości oczywiście" - dodała Mucha.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje