Reklama

Reklama

Anna Popek publikuje gorące zdjęcia z Meksyku. Fani nie mogą oderwać wzroku

Anna Popek relacjonuje swój pobyt w Meksyku. Dziennikarka podzieliła się kolejnymi zdjęciami ze swojej wyprawy. Uwagę internautów zwróciły opalone nogi gwiazdy, które wyeksponowała w szortach.

Anna Popek uciekła od kapryśnej pogody w Polsce do słonecznego Meksyku. Dziennikarka zdążyła już pochwalić się zdjęciami z meksykańskiej plaży. Trzeba przyznać, że w stroju kąpielowym gwiazda TVP prezentuje się obłędnie.

Zobacz: Anna Popek wypoczywa w Meksyku. W stroju kąpielowym wygląda obłędnie

Anna Popek publikuje gorące zdjęcia. Fani nie mogą oderwać wzroku

54-letnia dziennikarka nie ustaje w relacjonowaniu swojej podróży do Meksyku. Na kolejnych zdjęciach widać, że gwiazda wypoczywa w najlepsze. 

Reklama

Popek stawia również na aktywny wypoczynek - tak przynajmniej wynika z najnowszych zdjęć. Dziennikarka wybrała się na zwiedzanie słynnych Piramid Majów.

- Potęga kultury Majów, jej rozmach, znajomość praw astronomii budzą podziw. Świat jest ciekawy, a najciekawsi są ludzie - napisała zachwycona Anna Popek.

Dziennikarka opublikowała serię zdjęć. Na pierwszym z nich widzimy gwiazdę w szortach i koszulce na ramiączkach. 

Wygodna stylizacja podkreśliła zgrabną figurę gwiazdy - uwagę przyciągają przede wszystkim wysportowane, zgrabne nogi gwiazdy TVP.

"Ale opalone nogi", "Masz świetną figurę i bardzo seksowne nogi" - komplementowali najnowsze zdjęcia dziennikarki fani.

Jedna z osób napisała: "Super miejsce. Historia i piękno w jednym na fotkach".

Anna Popek: gwiazda TVP i influencerka

Anna Popek to polska dziennikarka, która jest związana z TVP. Obecnie jest współprowadzącą programu "Wstaje dzień" i "Wielkich Testów TVP". Gwiazda nie ogranicza się do działalności w telewizji i jest aktywna w mediach społecznościowych.

Na Instagramie obserwuje ją ponad 59,3 tys. osób. Dziennikarka chętnie pokazuje, jak wygląda jej praca od kulis. Publikuje też zdjęcia dokumentujące jej podróże.

Zobacz również:

Czerwień to kolor idealny dla kobiet 50 plus. Tak nosi go Joanna Racewicz

Kinga Rusin w białych majtkach przekazała Polakom "spóźnione" życzenia noworoczne

Anna Popek: stylizacje

Oprócz tego, Anna Popek jest inspiracją dla wielu kobiet, jeśli chodzi o stylizacje. Dziennikarka słynie z przemyślanych i eleganckich kreacji, które dobiera odpowiednio do okazji. 54-latka uwielbia klasyczny styl i raczej stroni od ekstrawagancji.

Zdarza się, że gwiazda chętnie odsłania nogi i dekolt. Takie "detale" nie umykają uwadze fanów.

Na jej Instagramie z pewnością nie brakuje inspiracji. Dziennikarka ceni sobie proste fasony i nieprzesadzony styl, dzięki czemu zawsze wygląda elegancko.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | gwiazdy na wakacjach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy