Reklama

Anna Popek w podkrakowskiej miejscowości. Powód wizyty był wyjątkowy!

Dla Anny Popek okres okołoświąteczny to wyjątkowy i pracowity czas. Nie inaczej jest i w tym roku - gwiazda jest zaangażowana w wiele projektów uświetniających nadchodzące święta. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z bazyliki w Trzebini, gdzie odbył się koncert kolęd i pastorałek. Zobaczcie, jak prezentowała się dziennikarka!

Anna Popek od wielu lat jest obserwowana przez tysiące Polek, a jej nienaganny styl jest dużą inspiracją nie tylko dla tych starszych, ale i najmłodszych. Dziennikarce nie brakuje również grona wielbicieli wśród męskiej części społeczeństwa. Każde jej nowe zdjęcie spotyka się z entuzjastycznym odbiorem, zachwyceni fani na każdym kroku podkreślają urodę i klasę swojej ulubionej gwiazdy. 

Tak Anna Popek szykuje się do świąt. Ogrom pracy przed świętami

Okres przedświąteczny to dla dziennikarki nie tylko czas zadumy, refleksji i radosnego oczekiwania, ale przede wszystkim intensywny wysiłek, wkładany w przygotowania do medialnej oprawy nadchodzących dni. Prezenterka zawsze podkreśla, że dla niej to wyjątkowy czas, który oprócz nadziei i radości przynosi jej również mnóstwo inspiracji zawodowych, dzięki którym czuje, że nadal się rozwija w swoim zawodzie. 

Reklama

Anna Popek w bazylice w Trzebini. To tam odbył się wyjątkowy koncert

Dziennikarka TVP nie próżnuje przed świętami. Intensywny okres przygotowań to dla niej nie tylko domowe obowiązki, ale przede wszystkim zawodowe zobowiązania. Jeszcze w sobotę gwiazda zachęcała swoich fanów do udziału w koncercie kolęd i pastorałek w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini. Wczoraj Anna Popek uświetniła całe wydarzenie swoją osobą. 

Prezenterka TVP olśniewa w perłach i czerwonym garniturze

Dla Anny Popek udział w koncertach i wydarzeniach kulturalnych to również chwila, by zaprezentować się od jak najlepszej strony, jeśli chodzi o wygląd. Na ten wyjątkowy wieczór gwiazda wybrała czerwony garnitur z marynarką, z bogatym zdobieniem na klapach. Wcześniej Popek odziana niemal w... same perły zachęcała do uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Widać wyraźnie, że gwiazda bawiła się doskonale i pełnymi garściami czerpała z wyjątkowości chwili. Pozytywny nastrój udzielił się zresztą też jej fanom, którzy szeroko komentowali relację dziennikarki. 

To tylko mała próbka przychylnych komentarzy pod wpisami i zdjęciami dziennikarki. Trzeba przyznać, że Anna Popek niemal na każdy kroku prezentuje doskonałą formę i ochoczo dzieli się radością życia ze swoimi fanami. Zresztą - sami zobaczcie ją na zdjęciach! 

***
Czytaj więcej! 

Niezwykła metamorfoza Damiana Michałowskiego. Zobacz efekty!

Demi Rose w obcisłym kombinezonie. Ale widoki!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | gwiazdy | kościoły | kolęda | święta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy