Reklama

Reklama

Damian Michałowski przeszedł niezwykłą metamorfozę! Efektami pochwalił się w sieci

Damian Michałowski postanowił jakiś czas temu bardziej o siebie zadbać, wdrażając w życie ćwiczenia na siłowni i zdrową dietę. Wykonał zdjęcia „przed” i „po”, a efektami swojej pracy pochwalił się w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że wykonał kawał dobrej roboty! Fani nie kryją podziwu.

Damian Michałowski - znany polski dziennikarz, prezenter radiowo-telewizyjny, jeden ze współprowadzących "Dzień dobry TVN" udowodnił ostatnio, że wiele potrafi poświęcić, by osiągnąć wyznaczony cel. Mimo iż nie musiał nigdy narzekać na tuszę, trzy miesiące temu postanowił bardziej o siebie zadbać i nieco poprawić swój wygląd. Prowadzący popularnej śniadaniówki w ciągu 12 tygodni wykonał kawał dobrej roboty, a efektami swojej ciężkiej pracy pochwalił się z internautami w mediach społecznościowych.

Spektakularna metamorfoza polskiego dziennikarza

Michałowski wykonał zdjęcia przed rozpoczęciem intensywnych treningów - jak widać w okolicy jego brzucha nagromadziła się tkanka tłuszczowa. Całokształt sylwetki wydawał się wówczas na pozór w normie, jednak jak widać, dziennikarzowi zależało, aby pożegnać niepotrzebną warstwę tłuszczyku i nabrać bardziej atletycznych kształtów.

Reklama

Dziennikarz wyjaśnił, że wziął udział w pewnego rodzaju eksperymencie "Forma w 3 miesiące", a wszystko to co osiągnął przez ten krótki czas, zawdzięcza swojej determinacji, a także pomocy dietetyka i trenera.

Michałowski podał także szczegółowe dane dotyczące jego wagi oraz poziomu tkanki tłuszczowej, zarówno przed jak i po zakończeniu eksperymentu.

- Treningi miałem 3 razy w tygodniu.  

Waga 85,9 kg - 76,9 kg = 9 kg mniej  

Tkanka tłuszczowa 18,3% - 10,7% = 7,5% mniej.  - pochwalił się Michałowski 

Zdjęcia metamorfozy, które zamieścił na Instagramie 34-letni celebryta zachwyciły jego followersów. Trzeba przyznać, że zmiana jest ogromna! Po 12 tygodniach regularnych treningów i stosowania zdrowej diety Michałowski pozbył się nadmiaru tkanki tłuszczowej brzucha, na którym zarysowały się mięśnie. Bardziej wysportowane stały się także jego ramiona oraz nogi.

Nowa sylwetka Michałowskiego zachwyciła internautów

Do gratulacji płynących od fanów dołączyły się również osoby publiczne oraz znani sportowcy:

Wyrazy podziwu napłynęły także od Łukasza Zwolińskiego, Sarsy Markiewicz oraz Joanny Lazer.

A jak Wam podoba się metamorfoza Damiana Michałowskiego?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Damian Michałowski | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy