Reklama

Reklama

Anna Powierza o otyłości. "Przytyłam 35 kg!"

Choć afera związana z głośnym wpisem Szpitala w Oleśnicy rozpoczęła się tydzień temu, w mediach społecznościowych wciąż wybrzmiewa jej echo. Teraz w dyskusję zaangażowała się Anna Powierza.

Anna Powierza komentuje aferę z Oleśnicy

Głośny wpis opublikowany przez dr Gizelę Jagielską dotyczący otyłości kobiet w ciąży odbił się głośnym echem w przestrzeni publicznej. Autorce posta zarzucono fat shaming i zupełny brak wyczucia. Wiele gwiazd odniosło się do tego feralnego wpisu, m.in. Joanna Koroniewska i Zofia Zborowska.

Do grona krytykujących dr Gizelę Jagielską Gwiazd dołączyła Anna Powierza, znana z serialu "Klan". Sama borykała się z otyłością w ciąży, a także z depresją, postanowiła więc ustosunkować się do wpisu, który piętnuje osoby otyłe. 

Reklama

"Jesu. Ręce mi opadają. Czytam wpis lekarzy z Oleśnicy, czytam wpisy Instacelebrytek i komentarze i wiecie co? Szlag mnie trafia i krew zalewa, na zmianę!!! OTYŁOŚĆ TO OBJAW CHOROBY, NIE LENISTWA. Będę to powtarzać, jak zdarta płyta. Otyli i tak mają już przerąbane, tego typu "mądrości" z d**y nie pomagają  Są jak nóż w plecy. Zwłaszcza wypowiedziane przez lekarza" - rozpoczęła swój wpis aktorka.

- napisała w emocjonalnym wpisie Anna Powierza.

Anna Powierza o otyłości

Dwa dni później opublikowała kolejny wpis, dalej przebywając na wakacjach. Tym razem dotyczył on stricte tematu otyłości. Aktorka napisała w nim, że człowiek otyły nigdy nie będzie zdrowy.

- czytamy w poście.

Choć te słowa mogą być uznane za kontrowersyjne, aktorka w swoim wpisie podzieliła się specjalistyczną wiedzą i odesłała do swoich książek, w których porusza tematy związane ze zdrowiem.

Zobacz także:

Jak wyglądał związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego?

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synkiem

Księżna Charlene jest oddzielona od dzieci!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza | Szpital w Oleśnicy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy