Reklama

Reklama

Księżna Charlene jest oddzielona od dzieci!

Księżna Charlene od stycznia przebywa w Afryce, gdzie wyjechała w sprawach służbowych, by promować ratowanie nosorożców. W tym okresie zachorowała na poważny nieżyt dróg oddechowych i nie wróciła do Monako. Okazuje się, że od tamtego czasu nie widziała się ze swoimi dziećmi, które zostały w Europie razem z księciem Albertem.

Księżna Charlene ciężko chora w RPA

 To już kolejne tygodnie, gdy księżna Charlene przebywa poza granicami księstwa Monako i pozostaje w Afryce. Jakiś czas temu media obiegła przykra informacja, że księżna zachorowała przebywając w RPA na chorobę ARVI. 

Ponoć Charlene poddawana była różnym metodom leczenia, a jej stan w pewnym momencie był określany jako ciężki. Nie mogła także świętować 10. rocznicy ślubu z księciem Albertem i z tego powodu wystosowała oficjalne oświadczenie: 

W mediach jednak szybko pojawiły się spekulacje, że księżna nie wraca do Monako nie ze względu na zły stan zdrowia, a problemy małżeńskie, jakie toczą się w książęcym związku od momentu ślubu. 

Księżna Charlene chciała trzykrotnie uciec od zdradzającego ją męża, lecz za każdym razem była powstrzymywana przez monarchię. W końcu został jej nawet odebrany paszport, by nie mogła opuścić księstwa. 

Reklama

Księżna Charlene oddzielona od dzieci

Niekorzystnie także wygląda sytuacja z dziećmi księżnej Charlene. Przypomnijmy, że po ślubie z księciem Albertem, Charlene Grimaldi chorowała na depresję. Jednak pod naciskiem wielu osób, urodziła w 2014 roku następców tronu - bliźnięta Gabrielę i Jakuba. 

Teraz, od czasu podróży do Afryki, nie widziała się w ogóle ze swoimi dziećmi i ma z nimi wyłącznie kontakt telefoniczny. Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych, widać, jak łączy się z nimi za pomocą telekonferencji. 

Ponoć, by uspokoić medialne plotki o rozstaniu książęcej pary, książę Albert uprzedził, że zamierza odwiedzić żonę razem z dziećmi w RPA. 

Na pytanie kiedy to się stanie, odpowiedział lakonicznie "wkrótce". 

***
Zobacz również: 

Księżna Charlene w ciężkim stanie!
 
Średniowieczna klątwa prześladuje Grimaldich. To dlatego księżna Charlene choruje?

Kryzys wreszcie zażegnany

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | Charlene Grimaldi | książę Albert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy