Reklama

Anna Samusionek pokazała piękną córkę

O batalii Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera o córkę było swego czasu bardzo głośno. Na szczęście, aktorka ma teraz dobry kontakt z, dorosłą już, Angeliką.

Samusionek jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. Na początku kariery była przede wszystkim aktorką teatralną, świetnie radziła sobie na scenie. Rozpoznawalność zapewniły jej role w "Matkach, żonach i kochankach", "Plebanii" czy "Miasteczku". Do dziś wciela się w postać Zdybickiej w serialu "Na Wspólnej".

Pierwszym mężem aktorki był Paweł Burczyk. Jej małżeństwo z przedsiębiorcą Krzysztofem Zuberem trwało natomiast 3 lata (2002-2005). Owocem związku jest, 18-letnia dziś, córka Angelika.

Z powodu konfliktu rodziców o opiekę, dziewczynka przeszła przez piekło: trafiła do domu dziecka, a potem do rodziny zastępczej. To z Samusionek media zrobiły czarną owcę i rozpisywały się o tym, że Angelika chce mieszkać z ojcem. Tak też się ostatecznie stało.

Reklama

Na szczęście dziś miedzy Angeliką i jej mamą panuje zgoda, a na instagramowym profilu tej drugiej zaroiło się od wspólnych zdjęć z przeszłości.

Musimy przyznać, że córka Samusionek wyrosła na przepiękną dziewczynę, a jej zdjęcia naprawdę robią wrażenie! Myślicie, że pójdzie w ślady znanej mamy?

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy