Reklama

Anna Starmach zdradza, jak udało jej się schudnąć. Co jej pomogło?

Anna Starmach przyznała, że w młodości stosowała wiele diet. Te jednak nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Pomogły dwie, bardzo proste rzeczy. Gwiazda przyznaje, że jej planem jest powrót do poprzednich nawyków.

Anna Starmach, doskonała kucharka, zyskała szeroką rozpoznawalność dzięki programom MasterChef i MasterChef Junior, w których jest jurorką. Dodatkowo wydała kilka poradników z przepisami.

Prywatnie Anna Starmach jest żoną Piotra Kuska. Para wzięła ślub w 2017 roku i doczekała się dwójki dzieci - Jagny i Gustawa. Gwiazda szybko powróciła do formy sprzed ciąży, a dziś może pochwalić się niezwykle szczupłą sylwetką. Tak jednak nie było zawsze. Anna Starmach przyznała, że kiedyś stosowała wiele diet.

Anna Starmach zdradza, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy

Aktywna na Instagramie Anna Starmach zorganizowała w ostatnim czasie serię pytań i odpowiedzi. Fani zapytali między innymi, czy to prawda, że gwiazda nigdy nie stosowała żadnych diet. "Fałsz" - odpowiedziała.

Reklama

"Jako młoda dziewczyna "dałam się nabrać" na diety cud. Była kapusta, było liczenie kalorii. Ale największa zmiana mojej sylwetki nastąpiła, gdy po prostu dbałam o regularne posiłki (nauczyłam się jeść śniadania) i trenowałam 3-4 razy w tygodniu. Mam plan na 2022, żeby do tych treningów wrócić"- dodała.

Jak się okazuje czasem nie trzeba dużo, by pozbyć się zbędnych kilogramów.

***
Zobacz również:

Ortoreksja: co to takiego?

Post Daniela. Oczyszczenie z toksyn i redukcja masy ciała

Gorzkie emocje przełykamy z cukrem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach | dieta | jak schudnąć
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy