Reklama

Anna Wendzikowska na jachcie. Wspomina i tęskni za wakacjami

Anna Wendzikowska najlepiej wie, jak korzystać z letnich, słonecznych dni. Dziennikarka i prezenterka sporo podróżuje i na bieżąco relacjonuje swoje eskapady na Instagramie. Niedawno wróciła z Grecji i wszystko wskazuje na to, że już tęskni za podróżami.

Anna Wendzikowska tylko w tym roku odwiedziła takie kraje jak Hiszpania, Gwadelupa, Kostaryka czy Aruba. Ledwo zdążyła powrócić do kraju, a już wybrała się w kolejną podróż - tym razem na grecką wyspę Santorini. 

Anna Wendzikowska uwielbia podróżować z córkami i zawsze przyznaje, że dziewczynki doskonale odnajdują się w nowym miejscu, szybko nawiązują znajomości, nie straszna im długa podróż czy zmiany czasu. Dziewczyny niedawno wróciły z Santorini, gdzie relaksowały się na jachcie, podziwiały oszałamiające widoki i eksplorowały najbliższą okolicę. Podróż musiała być bardzo udana, bo prezenterka już tęskni za greckim klimatem. 

Anna Wendzikowka pozuje na jachcie. Chwali się sylwetką i opalenizną!

Reklama

Anna Wendzikowska wrzuciła właśnie na Instagram fotkę z greckiej wyspy. Dziennikarka pozuje na jachcie, na tle krystalicznej wody i prezentuje nienaganną, opaloną sylwetkę w mocno wyciętym białym stroju kąpielowym. Pod zdjęciem napisała:

- w niedzielę najważniejszy jest chill to zdjęcie to throwback dzisiaj chilluję trochę inaczej - zdradziła Wendzikowska. 

Faktycznie, dziennikarka wróciła już do kraju, ale jak pochwaliła się na Instagramie, wciąż korzysta z uroków lata. Teraz przebywa bowiem na warsztatach rozwojowych dla kobiet:

- nadal chill, ten tydzień spędzam na cudownych warsztatach rozwojowych dla kobiet pt. Kobiecy płomień... uczymy się patrzeć z czułością na siebie, a jednocześnie znajdować w sobie siłę.. pielęgnować indywidualność i umieć tworzyć kobiecą wspólnotę jednocześnie... piękny czas! - napisała na Instagramie. 

Trzeba przyznać, że Anna Wendzikowska wie, jak czerpać z życia, relaksować się i zarażać innych ciekawością świata. Zazdrościcie jej trochę? 

***
Zobacz również:

Joanna Liszowska odpoczywa na jachcie i martwi się o...biust!

Luksusowe wakacje Wieniawy. Oto, jak odpoczywa w Paryżu!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy