Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska pokazała się w bikini! Zachwyca figurą!

Anna Wendzikowska przebywa obecnie na urlopie w Hiszpanii i przy tej okazji publikuje sporo zdjęć w swoich mediach społecznościowych. To, na którym zapozowała w bikini wzbudziło spore emocje wśród jej fanów.

Jak Anna Wendzikowska dba o figurę?

Anna Wendzikowska ma na swoim koncie sporo podróży i dzięki temu całą masę zdjęć z egzotycznych zakątków. Prezenterka TVN od lat chwali się urlopami, na które wyjeżdża kilka razy w roku.

 Gwiazda wybiera odległe miejsca, jak i te całkiem bliskie. Tym razem Anna Wendzikowska postanowiła odpocząć w słonecznej Hiszpanii. 

Wybrała piękną Ibizę, obecnie chętnie odwiedzaną przez turystów i opublikowała zdjęcie z jednej z najsłynniejszych tamtejszych plaż - Cala Comte. 

Internautom spodobało się nie tylko piękne otoczenie, piaszczysta plaża i lazurowa woda, ale przede wszystkim wygląd Ani Wendzikowskiej w bikini. 

Prezenterka nie ukrywa, że zdaje sobie sprawę z tego, że wygląda doskonale: 

Anna Wendzikowska w bikini zachwyca sylwetką

Trudno nie zauważyć, że Anna Wendzikowska jest piękną kobietą. Od lat raczy fanów zdjęciami niemal idealnego ciała. Jaki jest sekret jej wyglądu? 

Prezenterka jest bardzo aktywna fizycznie - na wakacjach zamiast leżenia na leżaku, wybiera aktywny odpoczynek - zabawę z dziećmi, bieganie, pływanie. 

Kiedy nie przebywa na wakacjach, Wendzikowska uczęszcza regularnie na siłownie, ale także jej nową miłością jest Pole Dance, czyli taniec na rurze. 

Sport ten zyskuje coraz większą popularność wśród Polek i daje niesamowite rezultaty! Taki godzinny trening na rurze kształtuje wiele partii ciała i pozwala spalić zbędne kalorie. 

Ania Wendzikowska doskonale o tym wie i korzysta z tego dobrodziejstwa. Dzięki temu może teraz prezentować niezwykle smukłe i zgrabne ciało w skąpym bikini. 

Trzeba zauważyć, że Ania Wendzikowska jest po dwóch porodach, a jej sylwetka nigdy nie była tak idealna, jak teraz. 

Reklama

Fani oczywiście nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod opublikowanym zdjęciem. 

Wyrazili podziw dla jej ciężkiej pracy, jaką wkłada codziennie na siłowni i na sali treningowej. Patrząc na zdjęcia Ani Wendzikowskiej nie wygląda na swoje 39 lat! 

Zobacz również: 

Anna Wendzikowska rozpoczęła naukę tańca... na rurze

Anna Wendzikowska o swoim związku 

Anna Wendzikowska rozpaliła fanów do czerwoności! Ten strój...  


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje