Ashley Graham pręży ciało w bikini. Odważne zdjęcia

Ashley Graham znów z dumą prezentuje swoje krągłości w bikini. Modelka udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru i wielokrotnie podkreślała, że dobrze czuje się w swoim ciele. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia – celebrytka wije się w zmysłowych pozach i ani myśli przestać.

Ashley Graham to jedna z najpopularniejszych w Ameryce modelek plus size
Ashley Graham to jedna z najpopularniejszych w Ameryce modelek plus size Theo Wargo / StaffEast News

Spis treści:

  Ashley Graham od wielu lat stanowi inspirację dla kobiet. 35-latka udowadnia, że kobieta w każdym rozmiarze może czuć się piękna i seksowna. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że dobrze czuje się w swoim ciele i to, jak wygląda, jest jej wyobrażeniem o kobiecości.

  Graham słynie z promocji ruchu body positive i chce pokazać, że kobiece ciało może być piękne w każdym rozmiarze. Jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 20 mln osób. Modelka chętnie publikuje zdjęcia w obcisłych kreacjach czy strojach kąpielowych.

  Ashley Graham: "Kocham swoje ciało i duszę"

  Ashley Graham znów eksponuje ciało. Nowe zdjęcia modelki wzbudziły zachwyt
  Ashley Graham znów eksponuje ciało. Nowe zdjęcia modelki wzbudziły zachwytXavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/EaEast News

  Modelka była pierwszą kobietą w większym rozmiarze, która znalazła się na okładce "Sports Illustrated".

  Jestem dumna, że należę do kobiet w rozmiarze plus. Kocham swoje ciało i duszę

  - powiedziała niegdyś w wywiadzie dla "Cosmopolitan". W innym wspominała, że wcześniej "wielokrotnie słyszała, że jest za gruba, nie mieści się w jeansy i nie nadaje się na okładkę".

  Trzy lata temu modelka przygotowała program ćwiczeń "Thank Bod Challenge With Ashley Graham", którym chciała zachęcić do aktywności fizycznej i pokazać, że jest ona dostępna dla wszystkich.

  Początkiem 2022 roku modelka urodziła bliźniaki i od początku nie miała zamiaru ukrywać swojego ciała po ciąży. Wcześniej walczyła o to, by w mediach społecznościowych prezentowany był prawdziwy obraz macierzyństwa. Gdy była w ciąży, publikowała zdjęcia, na których pokazywała zmiany zachodzące w jej ciele.

  Ashley Graham pręży ciało w bikini. Fani pod wrażeniem

  Modelka za każdym razem stara się przekonać, że piękno nie ma rozmiaru. Na Instagramie podzieliła się serią zdjęć prezentujących kulisy sesji zdjęciowej. Ashley Graham pręży ciało w bikini na tle rajskiej scenerii Meksyku.

  Modelka zaprezentowała się w błękitnym i pomarańczowym stroju dwuczęściowym oraz jednoczęściowym, czarnym kostiumie. Gwiazda wije się w zmysłowych pozach i dumnie eksponuje swoje kształty.

  W sekcji komentarzy posypały się komplementy.

  "Jesteś zjawiskowa", "Kobieta może wszystko! Przekonałaś mnie", "Seksowna", Wyglądasz genialnie" - pisali internauci.

  ***

  Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 53: Magdalena AtkinsINTERIA.PL
  INTERIA.PL
  Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
  Dołącz do nas