Reklama

Ashley Graham eksponuje krągłości. Fani: „Nie przestawaj nas uczyć samoakceptacji”

Ashley Graham eksponuje krągłości w stroju kąpielowym. Znana modelka plus size opublikowała na Instagramie serię zdjęć z wakacji. Fani pospieszyli z komplementami. „Nigdy nie przestawaj uczyć innych miłości do swoich ciał”, „Potrzeba więcej takich kobiet”. Niektórzy dopytywali również o to, jak modelce udało się zrzucić ostatnio kilka kilogramów.

Ashley Graham po raz kolejny udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru. Modelka plus size wielokrotnie podkreślała, że świetnie czuje się w swoim ciele. 

Gwiazda słynie z promowania ruchu body positive.

Ashley Graham: piękno nie ma rozmiaru

Graham chętnie eksponuje swoje ciało - nie tylko na wybiegu czy podczas sesji zdjęciowych. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 

Na Instagramie obecnie obserwuje ją ponad 19,7 mln osób. Modelka wie, jak zwrócić na siebie uwagę i chętnie publikuje zdjęcia, na których odsłania kulisy swojego życia prywatnego i zawodowego. Publikuje też inspirujące wpisy, w których zachęca do samoakceptacji.

Reklama

Modelka nie stroni od publikacji zdjęć, na których eksponuje swoje krągłości w rozmaitych stylizacjach. Graham walczy również o to, by w mediach społecznościowych prezentowany był prawdziwy obraz macierzyństwa. 

Gdy była w ciąży, chętnie publikowała zdjęcia, na których było widać zmiany zachodzące w jej ciele. 

Zobacz również:

Chloe Ferry pozuje na schodach w skąpej bieliźnie

Marcelina Zawadzka na "gorących" zdjęciach. Tak świętowała urodziny

Ashley Graham eksponuje krągłości w stroju kąpielowym

Tym razem Ashley Graham relacjonuje obserwatorom jak spędza wakacje. 35-latka opublikowała na Instagramie zdjęcia, do których pozuje w dwuczęściowym, oliwkowym stroju kąpielowym, dzięki któremu wyeksponowała brzuch. Wakacyjną stylizację uzupełnia słomkowy kapelusz i złota bransoletka na ręce.

"Nie przestawaj nas uczyć samoakceptacji"

Pod postem posypały się komplementy fanów:

"Nigdy nie przestawaj uczyć innych miłości do swoich ciał",

"Potrzeba więcej takich kobiet",

"Ikona!",

"Jesteś moją inspiracją. Dzięki tobie zaczęłam działać jako modelka plus size",

"Bogini".

Niektóre fanki dopytywały również o dietę Ashley. Modelka w ostatnim czasie zrzuciła nieco kilogramów.

"Zmiana diety czy programu treningowego? Wyglądasz niesamowicie" - napisała jedna z fanek.

Zobacz również:

Kylie Jenner bez bielizny eksponuje ściśnięty pasami biust

Ashley Graham: życie prywatne

Ashley Graham jest amerykańską modelką, aktywistką i bizneswoman. Gwiazda słynie przede wszystkim z promowania ciałopozytywności. Graham była pierwszą kobietą w większym rozmiarze, która pojawiła się na okładce "Sports Illustrated".

Graham od 10 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Justinem Ervinem. Para doczekała się trójki dzieci. Ich najstarszy syn - Isaac Menelik Giovanni przyszedł na świat w styczniu 2020 roku, a półtora roku później Graham i Ervin ogłosili, że po raz kolejny zostaną rodzicami.

W 2022 roku para powitała na świecie dwóch synów - Malachi Ervina i Romana Ervina.

W rozmowie z "Glamour" Ashley Graham przyznała, że drugi poród była dla niej traumatycznym przeżyciem. Modelka w poruszającym eseju napisała: "Straciłam litry krwi".

Więcej na ten temat w artykule Lekarze walczyli o życie Ashley Graham. "Wszędzie widziałam krew". Modelka dodała, że trudne doświadczenia zmieniły jej relację z ciałem.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Graham | modelki plus size | bodypositive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy