Reklama

Reklama

Ashton Kutcher chciał wyswatać Milę Kunis ze swoim przyjacielem

Mimo iż para grała razem w serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", to Mila (32 l.) nigdy nie postrzegała Ashtona jako swojego potencjalnego chłopaka.

Milanie postrzegała Ashtona jako swojego potencjalnego chłopaka, aż do momentu, gdy spotkała się z nim po wielu latach na gali rozdania nagród. Aktor zaprosił ją na przyjęcie, ale niestety tylko po to, aby przedstawić ją swojemu kumplowi.

Powiedziała:

- Zawsze utrzymywaliśmy kontakt, ale nigdy nie myślałam, że będziemy parą. Podczas gali rozdania nagród i zobaczyłam plecy wysokiego mężczyzny. Pomyślałam: Kim jest ten facet? Potem odwrócił się i poczułam się tak, jak w filmie. Brakowało jeszcze romantycznej muzyki i skrzypiec. Po raz pierwszy odebrało mi mowę i pomyślałam, że jest naprawdę przystojny.

- Chciał zeswatać mnie ze swoim kumplem. Krótko mówiąc, wyszłam z jego domu dopiero następnego ranka. Po raz pierwszy zostałam na noc w domu faceta, będąc singielką, ale on nie chciał, żebym wyszła.

Początkowo para zdecydowała się na związek bez zobowiązań, tak jak w filmie "To tylko seks", w którym występowała Mila i w filmie "Sex Story", w którym zagrał Ashton.

Podczas programu "Sirius XM" aktorka powiedziała Howardowi Sternowi:

Reklama

 - Nie wiem, czy powinnam o tym mówić, bo mogę mieć z tego powodu kłopoty. Graliśmy w podobnych filmach i powinniśmy wyciągnąć z nich lekcje, ponieważ takie rozwiązania nie sprawdzają się w prawdziwym życiu. Ale nie wyciągnęliśmy lekcji i chcieliśmy po prostu dobrze się bawić. Dosłownie wcieliliśmy nasze filmy w życie.

Mila przyznała, że żadne z nich nie planowało ślubu, ponieważ aktorka była wcześniej w długoletnim związku z Macaulay'em Culkinem, a Ashton rozwiódł się z Demi Moore.

Powiedziała: - Zaczęliśmy się spotykać, ale nie chcieliśmy brać ślubu. Ashton zakończył małżeństwo, a ja związek. Postanowiliśmy żyć w taki sposób i było wspaniale. Ale oboje wiedzieliśmy, że ma to być tylko dobra zabawa. Jednak trzy miesiące później pomyślałam: To już nie jest tylko dobra zabawa.

 - Rok później chcieliśmy wziąć ślub. Myślę, że wszyscy byli zaskoczeni tą decyzją.

Para spodziewa się obecnie drugiego dziecka.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy