Reklama

Reklama

Beata Tadla rozkwita jako mężatka! Pojawiła się na SuperHit Festiwal w Sopocie!

Beata Tadla swego czasu bardzo zaskoczyła fanów wieścią o nowym związku, następnie o zaręczynach i w końcu o ślubie. Niektórzy sceptycznie podchodzili do tych radosnych wieści, nie wróżąc jej długiego związku. Ona jednak na przekór wszystkiemu jest teraz niezwykle szczęśliwa i dosłownie rozkwita! Niektórzy snują domysły, że nie tylko małżeństwo przyczyniło się do tego, że gwiazda emanuje blaskiem!

Beata Tadla promienieje jako mężatka!

 Beata Tadla długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Fani pamiętają jej burzliwy związek z Jarosławek Kretem i tragiczne rozstanie podczas ich udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". 

Następnie prezenterka była związana z pewnym biznesmenem, ale i to uczucie nie przetrwało. 

Jej kolejny związek zaskoczył wszystkich - w sekrecie przed mediami pielęgnowała nowe uczucie i ku zdziwieniu fanów Beata Tadla nagle ogłosiła zaręczyny w mediach społecznościowych. 

Wówczas nauczona doświadczeniem niewiele opowiadała o nowym ukochanym. Dopiero 16 lutego 2021 roku Beata Tadla rozgrzała media do czerwoności wieścią o ślubie. 

Od tego czasu już nie ukrywa ukochanego, ale emocje już opadły i przyszła proza życia. 

Obecnie Beata Tadla pojawiła się sama w Sopocie, gdzie trwa Poslat SuperHit Festiwal. Jednak widać po niej, że dosłownie promienieje! 

Beata Tadla w ciąży?!

Reklama

Trzeba przyznać, że fani dawno nie widzieli Beaty Tadli tak szczęśliwej. 

Widocznie gwiazda na leży do tego grona kobiet, którym małżeństwo służy i dziennikarka wciąż jest zakochana w swoim mężu. Jest jeszcze jedna możliwość, dlaczego Beata Tadla wygląda tak pięknie. 

Niektórym paniom to... ciąża dodaje swego rodzaju blasku! Na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie prezenterka wybrała luźną, czarną bluzkę. 

Czyżby miało to cokolwiek oznaczać? Czas pokaże! 

***

Zobacz również:

Doda zaskakuje na scenie! Te stroje wywołały skandal!

Kayah: Zmieniam kłopoty w siłę 

Muzyka w głębi lasu. Historia Opery Leśnej w Sopocie 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje