Reklama

Reklama

Ben Affleck wyrzucony z kasyna

Oszukiwał? Skończyły mu się pieniądze? Nic z tych rzeczy. Aktor został wyrzucony z kasyna w Las Vegas bo, jak usłyszał: „Był za dobrym graczem.”

Ben Affleck został wyrzucony z  Hard Rock Casino w Las Vegas, po tym jak został przyłapany na liczeniu kart podczas gry w Black Jacka - donosi portal TMZ. Jednak to nie drobne oszustwo było przyczyną wyproszenia aktora z lokalu. Po wielu wygranych aktor usłyszał od ochroniarzy: "Musimy cię wyprosić, bo jesteś za dobrym graczem." Pod lokalem na Afflecka czekał już zamówiony przez obsługę samochód, który miał zawieźć go do hotelu.

Jak informuje TMZ, aktor miał również zostać ukarany przez Hard Rock dożywotnim zakazem gry w Black Jacka w lokalach tej sieci.

Reklama

Jeśli ten zakaz jest prawda, zapewne będzie ciosem dla znanego z zamiłowania do gier hazardowych Afflecka. W 2001 roku wygrał 800 tys. dolarów w tym samym kasynie. Tym razem do Las Vegas wybrał się ze swoją żoną, Jennifer Garner. Para miała spędzić razem trochę czasu, zanim Affleck rozpocznie zdjęcia do kolejnej części Batmana.

W jednym ze swoich ostatnich filmów "Ślepy traf" Affleck grał właściciela kasyna internetowego. Widać rola szulera weszła mu w krew.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje