Reklama

Reklama

Blanka Lipińska przeżywa stratę domu. Spalił się przed świętami!

Blanka Lipińska podzieliła się ze swoimi fanami smutną informacją. Pisarka poinformowała, że spłonął jej dom w lesie, z którego była bardzo dumna i rozpoczęła w nim już wielki remont. Teraz przyznała załamana, że musi poradzić sobie z tą stratą.

Blanka Lipińska połączyła się ze swoimi fanami za pomocą instastories i podzieliła się z nimi osobistą tragedią. Smutna i z trudem powstrzymująca łzy przyznała, że właśnie spłonął jej dom w lesie, który, choć wymagał sporo pracy i dużego remontu, dawał jej mnóstwo radości. 

- powiedziała łamiącym się głosem. 

Zobacz również: Małgorzata Socha przygarnie pracę w TVP? Produkcja "M jak miłość" już czeka 

Reklama

Blanka Lipińska straciła dom w pożarze. Oto, jak miał wyglądać!

Blanka Lipińska zakupiła podwarszawski dom niedawno - zaledwie we wrześniu przyznała w wywiadzie z Jastrząb Post, że jej nowa nieruchomość otoczona jest działką i lasem, znajduje się w pobliżu rzeki i ma piękny ogród. Pisarka była zachwycona nową inwestycją, ale przyznała, że wymaga ona gruntownego remontu.

Gwiazda wzięła się więc ostro do roboty i rozpoczęła remont nowego domu, a w jednym z wywiadów zdradziła nawet kilka szczegółów dotyczących jego wystroju. Wnętrza domu w lesie miały znacznie różnić się od jej obecnego mieszkania - zapewne miały być bardziej przytulne i mniej mroczne. 

Niestety, chwilę przed świętami Bożego Narodzenia pisarka straciła swój dom, ale przekonuje, że gdy tylko poradzi sobie ze stratą, spróbuje go odbudować. 

Życzymy, by stało się to jak najszybciej!

Zobacz również:

Paulina Smaszcz zarobi na tym fortunę. Rusza z nowym biznesem! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | domy gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy