Reklama

Reklama

Blanka Lipińska zdobyła się na wyznanie. "Nie mogę uwierzyć, że to wszystko jest moje"

Nie tak dawno Blanka Lipińska po wielu miesiącach remontu i urządzania mieszkania w końcu mogła się do niego przeprowadzić. Autorka "365 dni" nie kryła z tego powodu radości, a teraz postanowiła opowiedzieć o swoich przemyśleniach na ten temat.

Blanka Lipińska zapozowała w ogrodzie zimowym

Blanka Lipińska w grudniu 2021 roku wprowadziła się do wymarzonego mieszkania. Autorka "365 dni" postawiła na ciemne wnętrza i oryginalne rozwiązania.

Blanka Lipińska podczas remontu mieszkania chętnie pokazywała, jak idą pracę i nie ukrywała radości, że już niedługo będzie mogła się wprowadzić do swojego mieszkania. 

Pisarka na swoim instagramowym profilu dzieli się z fanami swoją codziennością, a także chętnie odpowiada na ich pytania. Tym razem Blanka Lipińska opublikowała zdjęcie ze swojego mieszkania i podzieliła się swoimi przemyśleniami. Wiele osób myślało, że pisarka zapozowała w salonie, ale Blanka Lipińska szybko rozwiała wątpliwości fanów i napisała, że to jej ogród zimowy na tarasie.

Reklama

Blanka Lipińska szczerze o nowym mieszkaniu. "Poczucie, że zawsze mam gdzie wrócić jest extra"

Blanka Lipińska po przeprowadzce za pośrednictwem InstaStories pokazała fanom, jak wygląda wnętrze i chętnie opowiedziała o rozwiązaniach, na które się zdecydowała. 

Pisarka często podróżuje i zwiedza świat. Teraz przyznała, że przez wyjazdy nie miała czasu, by pomyśleć, jak bardzo cieszy się z mieszkania. Po kilku miesiącach od przeprowadzki Blanka Lipińska postanowiła podzielić się z internautami swoją refleksją. 

***

Zobacz także:

Anna Wendzikowska chwali się umiejętnościami. Tak wygina się na rurze!

Julia Fox wypina umięśniony brzuch w lateksowej sukience. Tym razem nie zapomniała spodni?

Kim jest Julia von Stein? Nowa "Królowa życia" projektuje trumny


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama