Brigitte Macron pójdzie do sądu? Sytuacja jest poważna!

Brigitte Macron, gdy została Pierwszą Damą Francji, wywołała swoją osobą medialną burzę. Komentowano jej związek z Emmanuelem Macronem, jej wiek oraz jej wygląd. Żona polityka wiele tolerowała, ale w końcu powiedziała "dość". Powodem jej oburzenia jest plotka, jakoby miała w przeszłości poddać się operacji zmiany płci.

Brigitte Macron może zawsze liczyć na wsparcie męża. Także w obecnej sytuacji
Brigitte Macron może zawsze liczyć na wsparcie męża. Także w obecnej sytuacji ChesnotGetty Images

Brigitte Macron nie wytrzymała. Sprawa skończy się w sądzie

Brigitte Macron, kiedy w 2017 roku została Pierwszą Damą Republiki Francuskiej, stała się niezwykle popularna. O Brigitte pisały wszystkie gazety, a ona sama była wdzięcznym tematem do pisania.

Obrzydliwe plotki na temat Pierwszej Damy

W mediach pojawiły się zarzuty, że Brigitte Macron w przeszłości miała dokonać operacji i kiedyś była mężczyzną. 

To spowodowało, że Pierwsza Dama chce złożyć pozew przeciwko osobom, które twierdzą, że w przeszłości poddała się korekcie płci i urodziła się jako mężczyzna.

Ponoć te plotki pierwszy raz pojawiły się we wrześniu 2021 roku w gazecie "Faits et Documents". Rozwodzono się także nad tym, w jaki sposób Brigitte Macron została wobec tego matką. Tu pojawia się kolejna plotka - to nie ona jest biologiczną matką swoich pociech. 

Te pomówienia niezwykle dotknęły Pierwszą Damę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 

"To pogłoski bez żadnych podstaw. Pani Macron postanowiła wszcząć postępowanie, jest w toku" - mówi w rozmowie z agencją AFP prawnik Jean Ennochi.

Brigitte Macron znosiła wiele okropnych plotek na swój temat
Brigitte Macron znosiła wiele okropnych plotek na swój temat NurPhotoGetty Images
Przemysław Sadowski dosadnie o show-biznesie w PolsceNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas