Reklama

Brigitte Macron pójdzie do sądu? Sytuacja jest poważna!

Brigitte Macron, gdy została Pierwszą Damą Francji, wywołała swoją osobą medialną burzę. Komentowano jej związek z Emmanuelem Macronem, jej wiek oraz jej wygląd. Żona polityka wiele tolerowała, ale w końcu powiedziała "dość". Powodem jej oburzenia jest plotka, jakoby miała w przeszłości poddać się operacji zmiany płci.

Brigitte Macron nie wytrzymała. Sprawa skończy się w sądzie

Brigitte Macron, kiedy w 2017 roku została Pierwszą Damą Republiki Francuskiej, stała się niezwykle popularna. O Brigitte pisały wszystkie gazety, a ona sama była wdzięcznym tematem do pisania. 

 Do tej pory media komentują każdy jej krok, zachowanie i wygląd. Początkowo najczęściej pisano oczywiście o różnicy wieku jaka dzieli Brigitte i Emmanuela, bo jest to od niego starsza o 25 lat. 

Złośliwi pisali, że nowoczesnym sposobem ubierania się i krótkimi spódniczkami żona prezydenta stara się odjąć sobie lat. Brigitte dzielnie znosiła wszelkie przytyki i złośliwości aż do teraz. 

Okazało się, że słowami, które przelały szalę goryczy, były te, które mówią o... zmianie płci. 

Obrzydliwe plotki na temat Pierwszej Damy

W mediach pojawiły się zarzuty, że Brigitte Macron w przeszłości miała dokonać operacji i kiedyś była mężczyzną. 

To spowodowało, że Pierwsza Dama chce złożyć pozew przeciwko osobom, które twierdzą, że w przeszłości poddała się korekcie płci i urodziła się jako mężczyzna.

Ponoć te plotki pierwszy raz pojawiły się we wrześniu 2021 roku w gazecie "Faits et Documents". Rozwodzono się także nad tym, w jaki sposób Brigitte Macron została wobec tego matką. Tu pojawia się kolejna plotka - to nie ona jest biologiczną matką swoich pociech. 

Te pomówienia niezwykle dotknęły Pierwszą Damę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 

"To pogłoski bez żadnych podstaw. Pani Macron postanowiła wszcząć postępowanie, jest w toku" - mówi w rozmowie z agencją AFP prawnik Jean Ennochi.

Reklama

***
Zobacz również: 

Marianna Schreiber w ogniu krytyki. Nawet ksiądz jej nie wierzy!

Julia Wieniawa obchodzi 23. urodziny! Kariera, związki, inwestycje...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Brigitte Macron | Emmanuel Macron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy