Reklama

Reklama

Brooklyn Beckham będzie oficjalnym fotografem podczas V Festival

Pasją 17-letniego syna Davida i Victorii Beckham jest fotografia.

Pasją 17-letniego syna Davida i Victorii Beckham jest fotografia, a jego zdjęcia wywarły takie wrażenie na organizatorach festiwalu, że zaproponowali mu, aby został ich oficjalnym fotografem podczas tegorocznego sierpniowego wydarzenia.

W rozmowie z gazetą "Metro" źródło podało: - Organizatorzy są pod wrażeniem zdjęć, które Brooklyn zamieszcza na Instagramie, więc postanowili zaoferować mu współpracę.

- Chcą, aby fotografował przed główną sceną, żeby był blisko Rihanny i Justina Biebera i aby podzielił się z całym światem swoją relacją.

W tym roku Brooklyn zaangażował się w pierwszy profesjonalny projekt i zrobił sesję zdjęciową dla kampanii reklamowej nowego zapachu Burberry.

Dzień przed sesją Brooklyn zamieścił na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym trzyma aparat i podpisał je w następujący sposób: - Jestem podekscytowany tym, że mogę wziąć udział w kampanii Burberry. Relację możecie oglądać na żywo na Instagramie i Snapchacie.

Brooklyn na pewno bardzo się cieszył, że otrzymał taką szansę. W zeszłym roku jego ojciec David przyznał, że Brooklyn odrzucił oferty, które mogły mu pomóc w karierze w Hollywood i postanowił podążać za swoim marzeniem, czyli fotografią.

Powiedział: - On kocha fotografię. To jedna z jego pasji. Zawsze powtarzam moim dzieciom, że jeśli będą miały jakąś pasję, to my będziemy je wspierać.

Mimo iż pojawiły się zarzuty, że Brooklyn nie ma wystarczająco doświadczenia, to jego ojciec chrzestny - Elton John - twierdzi, że decyzja o zaangażowaniu go w kampanię Burberry była dobrym pomysłem, gdyż przyniosła firmie rozgłos.

Powiedział: - Jak duży medialny rozgłos otrzymała firma Burberry? O to właśnie chodzi. To tak, jakby organizowało się pokaz mody, a ubrania nie trafiałyby do sklepów, ale na pierwsze strony gazet - to jest właśnie rozgłos.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje