Reklama

Chloe Ferry chwali się odchudzonym ciałem. Jest gotowa na lato

Chloe Ferry uwielbia chwalić się obecnie swoim odchudzonym ciałem. Nic w tym dziwnego, bo przez wiele miesięcy pracowała na to, by zrzucić zbędne kilogramy. Teraz na każdym kroku podkreśla swoje kształty w różnych stylizacjach.

Chloe Ferry uwielbia swoje nowe ciało. Schudła prawie 20 kilogramów

Chloe Ferry nieustannie szczyci się swoją walką z nadwagą. Brytyjska celebrytka i skandalistka, zaczynając swoją karierę w mediach, ważyła o wiele więcej niż obecnie. 

 Do jej nadwagi przyczyniły się niezdrowa dieta, używki i brak aktywności fizycznej. Kilka miesięcy temu gwiazda "Geordie Shore" postanowiła zawalczyć o swoją wymarzoną sylwetkę i zmieniła swoje dotychczasowe życie. 

Zakochała się w sporcie - uprawia obecnie pole dance, boks i często odwiedza siłownie, a także zmieniła dietę na bardziej zdrową. 

Gwiazda nie ukrywa też, że przyspieszyła proces utraty wagi operacjami odsysania tłuszczu. 

Efektem tego była utrata prawie 20 kilogramów w przeciągu kilkunastu tygodni i obecnie Chloe Ferry nieustannie podkreśla stylizacjami swoje nowe kształty. 

Reklama

Modowe wpadki Chloe Ferry. O jeden rozmiar za mało

Chloe Ferry uwielbia publikować swoje zdjęcia w skąpych bikini, czy kompletach niezwykle kobiecej bielizny, bo to właśnie w nich najlepiej prezentuje się jej ciało. 

Niekiedy jednak gwiazda decyduje się na założenie nieco pełniejszych stylizacji, w których popełnia modowe wpadki. Przeważnie jej ubrania są nieco za małe na gwiazdę, a celem tego jest uwidocznienie jej ponętnych kształtów. 

Chloe Ferry jednak nie przejmuje się krytyką swojego stylu i wciąż z dumą prezentuje ciało, z którego jest tak dumna.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy