Chloe Ferry pokazała olśniewającą willę. Już jest gotowa na święta

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Chloe Ferry uwielbia swój dom i często się nim chwali w mediach społecznościowych, zwłaszcza że niedawno się do niego wprowadziła. Tym razem gwiazda zaskoczyła fanów tym, że cała willa została już pod koniec listopada przygotowana na święta. Dekoracje robią wrażenie!

Chloe Ferry uwielbia Boże Narodzenie. Gwiazda już przygotowała na to święto dom
Chloe Ferry uwielbia Boże Narodzenie. Gwiazda już przygotowała na to święto dom Ian Lawrence / ContributorGetty Images

Zachwycający dom Chloe Ferry

Chloe Ferry, która zyskała sławę w programie telewizyjnym MTV "Geordie Shore z Newcastle", w 2021 roku przeprowadziła się do wartej 1,1 miliona funtów willi rodem z marzeń wielu osób.

Na willę składa się także niezwykle przestronny salon, wyjątkowo nowoczesny design oraz bogactwo luksusowych funkcji i udogodnień. Dom posiada również bar, pokój gier i robiące wrażenie kino domowe.

Wchodząc do domu gwiazdy, gości wita przestronny hall z usytuowanymi pośrodku schodami.

Gwiazda miłośniczką Bożego Narodzenia. Widać to na każdym kroku

To właśnie ten piękny dom, w którym Chloe Ferry uwielbia spędzać czas, gwiazda przyozdobiła już na święta. W zapomnienie odeszły czasy, kiedy to ubierało się choinkę 24 grudnia, a ozdoby świąteczne były dość skromne.

Obecnie gwiazdy na całym świecie prześcigają się w jak najszybszym przyozdobieniu domu na święta. Chloe Ferry kochająca Boże Narodzenie, postanowiła, że w tym roku jej dom będzie gotowy na świętowanie już od 1 grudnia.

Na jej profilu w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, w którym prezentuje efekty pracy. Wrażenie na internautach robi mnogość dekoracji, światełek i girland.

Gwiazda pokazała także jak spędza grudniowe wieczory przed telewizorem - zajadając się pieczonym serem i popijając napoje ze świątecznych kubków.

Nie da się ukryć, że Chloe Ferry doskonale oddała klimat świąt już na początku grudnia.

Czas na lepsze. Odcinek 1INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas