Reklama

Reklama

Chloe Ferry pokazała zdjęcie w łóżku! Ma na sobie tylko bieliznę!

Chloe Ferry ma na swoim koncie sporo gorących zdjęć. Regularnie dostarcza swoim fanom emocji, publikując nowy materiał z sesji zdjęciowych. Tym razem rozgrzała atmosferę zdjęciem z łóżka, gdzie na swoim ciele prezentuje piękny komplet bielizny.

Chloe Ferry zmieniła styl życia. Teraz odnosi sukcesy!

Chloe Ferry to celebrytka i osobowość telewizyjna, która w Wielkiej Brytanii mimo upływu lat, wciąż jest na show-biznesowym szczycie. 

 Gwiazdę obserwuje ponad 3 miliony internautów w jej mediach społecznościowych, a ona doskonale radzi sobie rozwijając rozmaite biznesy. 

Naczelna skandalistka Wielkiej Brytanii w końcu skupiła się na pracy - zarówno w kontekście biznesowym, jak i osobistym. Gwiazda zmieniła styl życia, stawia teraz na zdrowe odżywianie, ograniczenie alkoholu i ćwiczenia fizyczne. 

Rezultaty tego widać gołym okiem, a ona sama jest z siebie niezwykle dumna. Nawet teraz, gdy przeżywała trudne chwile w swoim życiu, żegnając tatę po walce z przewlekłą chorobą, wyszła z tego silniejsza. 

Reklama

Zobacz również: Chloe Ferry spaceruje po plaży w skąpym bikini

Chloe Ferry w gorącej sesji zdjęciowej. Zachwyciła fanów już kolejny raz

Chloe Ferry rzuciła się w wir pracy i efektem tego są chociażby nowe, niezwykle kobiece zdjęcia w bieliźnie, która jest właśnie dziełem jednej z jej marek. 

Celebrytka jest niezwykle dumna z bieliźniarskiej firmy - udowadnia, że kobiece ciało w każdym rozmiarze może wyglądać pięknie i ponętnie. 

Na najnowszym zdjęciu Chloe prezentuje się niezwykle ponętnie, a sama bielizna zachwyca szczegółami. Fani i tym razem to dostrzegli, nie szczędząc swojej ulubienicy komplementów. 

***
Zobacz również: 


Chloe Ferry pozuje półnaga w łazience!

Joanna Krupa wrzuciła gorące zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani zachwyceni!

Ojciec Miss USA skomentował samobójstwo córki. Przyczyną mogła być depresja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy