Reklama

Reklama

Chloe Ferry tęskni za latem. Chwali się skąpym bikini!

Chloe Ferry to brytyjska celebrytka, która zasłynęła występami w popularnych programach rozrywkowych, a także licznymi skandalami, których była bohaterką. Ferry prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie często pokazuje swoje odważne zdjęcia. Tak było i tym razem. Stęskniona za latem pokazała się w bardzo odważnym bikini!

Chloe Ferry jest jedną z bardziej znanych celebrytek na Wyspach Brytyjskich. Była gwiazdka programów takich jak "Big Brother" czy "MTV Geordie Shore" jest znana z wielu skandali, których była główną bohaterką. 

Mimo że Chloe Ferry czasy swojej największej sławy jako skandalistka-celebrytka ma już za sobą, nie daje o sobie zapomnieć swoim fanom - prowadzi Instagrama, na którym dzieli się chwilami ze swojego życia, walką o szczupłą sylwetkę, ale przede wszystkim bardzo odważnymi zdjęciami.

Chloe Ferry w bikini. Tęskni za latem!

Właśnie tak było i tym razem. Ferry, stęskniona za beztroskim i gorącym latem, opublikowała wakacyjne zdjęcie, na którym pozuje w bardzo skąpym i odważnym bikini. 

Reklama

- napisała w opisie do zdjęcia.

Najwyraźniej zdjęcie jest pamiątką z wyjątkowo udanego dnia - lub wieczoru - bo przyjaciółka gwiazdy, Chelsea Ferguson, skomentowała z nostalgią: "Co to był za dzień!"

Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów gwieździe, rozpływając się nad jej wyglądem i figurą.

Chloe Ferry miała trudny czas. Pożegnała ojca

Nic dziwnego, że Chloe Ferry bardzo tęskni za latem i spokojną, beztroską atmosferą z przyjaciółmi. Brytyjska gwiazda ostatnio miała wyjątkowo trudny czas. Niedawno ogłosiła, że po ciężkiej chorobie nowotworowej odszedł jej ojciec. Chloe opublikowała wtedy na Instagramie zdjęcie z tatą z czasów dzieciństwa i krótkimi słowami pożegnała swojego rodzica.

Jej fani licznie składali jej kondolencje i starali się przekazać ciepłe słowa, które podniosłyby ich na duchu gwiazdę. 

Przeczytaj też:

Daphne Joy pochwaliła się zdjęciem z siłowni. Ale ciało!

Piękna Polka podbija Stany. Kim jest Olga Bednarska?

Kalczyńska zdradza sekrety udanego małżeństwa. "Myślenie o drugiej osobie"

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy