Reklama

Reklama

Chloe Ferry tak bawiła się na urodzinach. Wybrała niecodzienne miejsce

Gwiazda "Geordie Shore", Chloe Ferry, wybrała zupełnie inne miejsce na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla swojej przyjaciółki, niż można się było tego spodziewać. Zdjęcia z imprezy zaskoczyły fanów!

Chloe Ferry zaskoczyła fanów. Takich zdjęć się nie spodziewali

Chloe Ferry urządziła w weekend zupełnie inne urodziny, niż spodziewali się tego jej fani. Przyjęcie urodzinowe było zorganizowane dla jej przyjaciółki i Chloe Ferry wpadła na pomysł, by odbyło się ono... w restauracji z kebabem w Newcastle.

Gwiazda "Geordie Shore", Chloe, dołączyła do gwiazd, takich jak Sophie Kasaei i Abbie Holborn, publikując na swoim Instagramie wpis, jak bardzo smakowało jej jedzenie, kiedy niemiecki Doner Kebab wystartował w listopadzie w centrum miasta. Celebryci dosłownie oszaleli na punkcie nowego fast food'u! 

Chloe doszła do wniosku, że jedzenie jest tak dobre, że można tam świętować tak wyjątkowy dzień, jak urodziny przyjaciółki. 

Reklama

Trzeba przyznać, że to dość kontrowersyjna niespodzianka i fani nie byli do końca przekonani, czy przyjaciółka celebrytki była zadowolona z takiego obrotu sprawy. 

Najwidoczniej jednak Chloe Ferry bawiła się doskonale i pochwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych. Gwiazda tam właśnie jest najbardziej aktywna i zasypuje fanów nowymi zdjęciami. 

Nie brakuje również tych w kostiumach bikini, a wszystko po to, by zainteresować na nowo internautów swoją osobą. Powodem aktywności Chloe w sieci jest jej powrót na plan "Gordie Shore". 

Wygląda na to, że w nowym sezonie show będzie się wiele działo i fani już nie mogą doczekać się, aż zobaczą swoją ulubienicę na ekranie!

***

Zobacz też: 

Dorota Segda i Stanisław Radwan: z teatru do życia. Tak rozkwitało ich uczucie!

Robert Lewandowski z rodziną na Majorce. "Lewa" to nowa "królowa życia" 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry | gordie shore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy