Chloe Ferry znów zdecydowała się na metamorfozę! Co za włosy!

Chloe Ferry uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Zrzucenie zbędnych kilogramów było tylko początkiem metamorfozy, którą dalej przechodzi. Zmieniła garderobę, nieco inaczej używa makijażu, a najchętniej i najczęściej zmienia fryzury. Tym razem także zaskoczyła fanów właśnie tym elementem.

Chloe Ferry to popularna brytyjska celebrytka
Chloe Ferry to popularna brytyjska celebrytkaTEBL/BackGrid UK /East NewsEast News

Chloe Ferry kocha zmiany. Gwiazda nie potrafi się nudzić

Chloe Ferry, gwiazda brytyjskiego show "Geordie Shore", zdobyła sporą popularność w Wielkiej Brytanii. Fani przez lata chętnie śledzili jej hulaszcze życie, a następnie z jeszcze większą uwagą przyglądali się jej spektakularnej metamorfozie.

Co prawda wciąż zdarza jej się imprezować i dalej jest fanką medycyny estetycznej, ale zdecydowanie bardziej dba o swoje zdrowie. Jedna nie tylko to uległo zmianie.

Chloe Ferry nie przepada za nudą i stagnacją - dla niej ciągle musi się coś dziać, także jeżeli chodzi o jej wygląd. Celebrytka kocha zaskakiwać swoich fanów niecodziennymi, kuszącymi stylizacjami oraz... nowymi fryzurami.

To właśnie na głowie gwiazdy z brytyjskich show często zachodziły zmiany i tak było i tym razem.

Nowe włosy Chloe Ferry. Długość zaskakuje

Chloe Ferry miała już na swojej głowie wiele fryzur i przechodziło sporo zmian kolorystycznych. Nosiła już czarne, brązowe, blond i rude włosy. Co jakiś czas wraca do ulubionych odcieni, ale także bawi się długością włosów.

Celebrytka nie stroni też od radykalnych cięć, ale teraz zapragnęła jednak wrócić do długich włosów. Nie dla niej jednak długie miesiące czekania, aż włosy urosną do odpowiedniej, upragnionej długości.

Uczestniczka programów telewizyjnych zdecydowała się przed świętami przedłużyć swoje pasma i pochwaliła się efektem w mediach społecznościowych.

Publikując zdjęcie, gwiazda zaznaczyła, że to "nowe włosy na święta", a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

"Uwielbiam te włosy", "królowa", "pięknie" - zachwycali się internauci, ale także pojawiły się głosy, że chociażby woleli swoją ulubienicę w rudych włosach.

Nic straconego, bo zapewne za kilka tygodni Chloe Ferry znów zapragnie zmiany i kto wie, może wtedy zdecyduje się na powrót do rudości?

"Każdy dzień z Asią to wielka frajda". Joanna i Krzysztof Ibiszowie u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas