Reklama

Chloe Sims spodziewa się zaręczyn! Co za wyznanie!

Chloe Sims, gwiazda "The Only Way Is Essex", powiedziała swoim obserwatorom na Instagramie, że spodziewa się zaręczyn w przyszłym roku, pozując w oszałamiającej czarnej sukience. Skąd to nagłe wyznanie?

Chloe Sims wychodzi za mąż? Co za wyznanie!

Chloe Sims nie ukrywa swojej radości z powodu nowego związku w jej życiu. Gwiazda wyznała niedawno, że w jej życiu jakiś czas temu pojawił się ktoś wyjątkowy.

 40-letnia gwiazda "TOWIE" weszła na swój Instagram , aby przekazać wiadomość swoim obserwatorom.

"Robię to, czego chcę tego lata... Bo w przyszłym roku będę zaręczona" - zaskoczyła wyznaniem Chloe Sims.​

Na zdjęciu, pod którym znalazł się zaskakujący opis, Chloe Sims wyglądała oszałamiająco. Aby obwieścić te cudowne wieści fanom, gwiazda założyła skąpą, czarną, dopasowaną sukienkę. 

W pierwszym, zaprezentowanym ujęciu nie odrywała wzroku od kamery, zanim w drugim zobaczyła, jak odwraca wzrok i uśmiecha się kokieteryjnie.

Reklama

W komentarzach nie zabrało wiadomości od bliskich osób Chloe. Chociażby siostra gwiazdy zostawiła emoji serca, zdradzając, że faktycznie coś jest na rzeczy! Danielle Armstrong również zdecydowała się wysłać wiadomość w formie emoji, umieszczając dwie twarze z oczami w kształcie serca.

Chloe Sims długo szukała prawdziwej miłości! Przeszkodą była jej... popularność

Wiadomość o potencjalnym zaręczynach pojawia się kilka miesięcy po tym, jak gwiazda reality show potwierdziła, że ​​ma nowego chłopaka. Chloe, która odeszła z "TOWIE" po 11 latach, powiedziała, że ​​planowała trzymać swoją nową miłość z dala od opinii publicznej, ponieważ przyznaje, że jej publiczny profil często utrudnia randkowanie.

Powiedziała wtedy w rozmowie z "Daily Mail":

"To trudne, ponieważ kiedy spotykasz ludzi, nie wiedzą oni do końca na co się piszą w związku z moją popularnością. A ja prowadzę normalne życie poza kamerami. Wiem, że jestem w programie telewizyjnym, ale na co dzień prowadzę naprawdę proste życie i myślę, że faceci, których spotykam, oczekują, że będę zachowywał się jak gwiazda telewizyjna, a ja taka nie jestem".

Najwyraźniej tym razem udało jej się znaleźć odpowiednią osobę i możliwe, że już niedługo fani Chloe Sims zobaczą ją szczęśliwą na ślubnym kobiercu.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy